SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac piankowy dla dziecka 90×190 COSMO

827 1 888 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Dostępny w wielu rozmiarach materac piankowy dla dziecka 90×190 COSMO wykonany z połączenia pianki hybrydowej o powiększonej gęstości w dwóch wariantach – czarnym i białym. Ponadto jej właściwościami są niepodatność na odkształcenia oraz lekkość.

SKU: JAN-031 Kategorie: ,

Opis

Materac do łóżka dziecięcego

Przedstawiony na zdjęciu po prawej materac piankowy dla dziecka 90×190 COSMO to wysokiej klasy produkt stworzony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Z pewnością wybór właściwego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na jakość i wygodę snu. Ponadto dzięki dobremu materacowi sen jest przyjemny i odprężający. Co stanowi podstawę wydajnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną. Ponadto materac należy do materacy z linii KIDS, którą stworzono zmyślą o najmniejszych. Przede wszystkim jest nieszkodliwa dla dzieci, a do tego gwarantuje spokojny a także wygodny sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Materac piankowy dla dziecka 90x190 COSMO

Materac piankowy dla dziecka 90×190

Dostępny w wielu rozmiarach materac COSMO zrobiono z połączenia pianki hybrydowej o powiększonej gęstości w dwóch wariantach – czarnym i białym, jej właściwościami są niepodatność na odkształcenia i lekkość. Ponadto zastosowana pianka o zwiększonej gęstości i wytrzymałości a do tego nadająca sprężystość to świetne połączenie, ponieważ szybciej odzyskuje swój kształt i posiada siedem stref twardości. Z pewnością przez takie rozwiązania materac jest przystosowany do regulowanych stelaży oraz gwarantuje wysoki komfort użytkowania i poprawia jakość snu. Przede wszystkim przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Zdejmowany pokrowiec

Materac wyposażono w zapinany pokrowiec Gandalf, który spaja dwa kolory – biały i szary. Co więcej tkanina produktu jest bardzo elastyczna, w związku z czym wspiera plastyczność wnętrza materaca oraz umożliwia jego idealne dostosowanie do ciała. Z pewnością Gandalf jest bardzo rozciągliwy a do tego powleczony powłoką Sanitized®, która uniemożliwia rozwój bakterii pleśni czy grzybów. Ponadto pokrowiec można bez problemu ściągnąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Przede wszystkim produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Gandalf, zamykany na zamek (zamiennie Grey)
Skład pianka hybrydowa 20 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Stelaż przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Grey.
  • Inne materace z naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: