SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac 160×200 kieszeniowy LUNA SMART

1 063 2 134 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac 160×200 kieszeniowy LUNA SMART wykonany z elastycznego lateksu oraz sprężyn kieszeniowych. Z pewnością gwarantuje on niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Ponadto materac ten jest dwustronny i dodatkowo wyposażono go w zdejmowany pokrowiec.

SKU: JAN-022 Kategorie: ,

Opis

Materac do sypialni LUNA SMART

Co najważniejsze przedstawiony na zdjęciu obok materac 160×200 kieszeniowy LUNA w pokrowcu Smart to wysokiego formatu produkt skonstruowany z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Z pewnością dobór właściwego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on w rezultacie na jakość i wygodę snu. Dodatkowo prawidłowy materac zapewnia odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień. Ponadto zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac 80x200 kieszeniowy LUNA SILVER

Materac 160×200 kieszeniowy

Materac LUNA w pokrowcu Smart dostępny również w wielu innych rozmiarach wykonany z kokosa i sprężyn kieszeniowych, złożonych  z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn o gęstości 260/m2, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Dzięki takim cechom materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Ponadto mawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec naMaterac kieszeniowy 200x200 ONYX SMART

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zamykany pokrowiec Smart zrobiony z łagodnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Z pewnością poszewka jest niebywale mocna i zachowuje pierwotny kształt. Dodatkowo pozwala na stosowne podparcie ciała i wspiera aktywność stref wkładu, natomiast pikowana konstrukcja łagodnie masuje ciało relaksuje i poprawia krążenie. Ponadto pokrowiec można bez problemu ściągnąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Przede wszystkim produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Smart, zamykany na zamek
Skład kokos (obustronnie) 2 cm
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 3 lata gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: