SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac piankowy twardy ALTHEA MAX

497 1 101 

Price in the last 30 days is the same as current

Wygodny materac piankowy twardy ALTHEA MAX z wkładem kokosowym, posiada zapinany na zamek pokrowiec, który można prać w pralce, dostępny w wielu rozmiarach.

SKU: FDM-M005-MAX Kategorie: , ,

Opis

Materac piankowy twardy.

Prezentowany materac piankowy twardy ALTHEA MAX to wysokiej jakości przedmiot stworzony z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Po pierwsze wybór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że wpływa on na jakość i komfort wypoczynku. Co więcej dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Poza tym solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac piankowy twardy

Materac ALTHEA MAX w szczególności sporządzono z pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość a także znakomitej przepuszczalności powietrza gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną. Ponadto nie odkształca się przez co zapewnia wygodny wypoczynek. Dodatkowo zastosowany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia spokojny sen. Jego cechy antyalergiczne przeciwdziałają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. Oprócz tego jest elastyczny i sprężysty, odporny na odkształcenia czy wilgoć. W dodatku omawiany materac piankowy twardy jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 16 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: wkład kokosowy 1 cm,  pianka poliuretanowa 14 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H4 | Produkt: polski

Materac lateksowo kokosowy

Antyalergiczny pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac piankowy twardy Carini Max co więcej uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. Ponadto pokrowiec cechują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego zrobiono pokrowiec zapewnia właściwy przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Budowa materaca:

  1. POKROWIEC – Premium Jearsy – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. WŁÓKNO KLIMATYZUJĄCE – Puszysta włóknina syntetyczna, która kontynuuje transportowanie powietrza oraz dodatkowo ociepla materac
  3. WKŁAD KOKOSOWY – 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosu. Włókna kokosowe są lekkie i przewiewne, a także bardzo trwałe i elastyczne, odporne na wilgoć i odkształcenia. Zapobiega nadmiernemu poceniu się. Kokos posiada również właściwości antyalergiczne, zapobiega rozwojowi grzybów i roztoczy. Polecany klientom preferującym twardsze materace.
  4. PIANKA POLIURETANOWA – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac piankowy twardy ALTHEA MAX”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: