SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Stołek Barowy Drewniany Hoker Kordian

695 

SKU: ZAG-008 Kategoria:

Opis

Stołek Barowy Drewniany Hoker Kordian

Stołek Barowy Drewniany Hoker Kordian, którego stelaż i siedzisko wykonano z litego dębu, charakteryzuje się wyjątkową trwałością, a także ponadczasowością swojego wyglądu. Po pierwsze, dzięki zastosowaniu wosków twardych OSMO podkreśla się naturalne piękno drewna i jego usłojenie. Ponadto wosk spełnia funkcję nie tylko malowania, ale dzięki mikroporowatej powłoce chroni również przed zabrudzeniami i plamami, pozwalając drewnu oddychać.

Oferowany stołek Kordian to niewątpliwie idealny wybór do uzupełnienia baru w salonie lub jako funkcjonalna wyspa kuchenna. Dodatkowo oferowane hokery zachwycają nie tylko prostą formą, ale również sztywnością. Ten niepozorny mebel doskonale uzupełni wnętrze. Oczywiście lekko wygięte oparcie z pewnością zapewni komfortowy wypoczynek, a klasyczny kształt zadba o schludny wygląd, zapewniając jednocześnie stabilność podczas użytkowania.

Stołek drewniany

Krzesła to często meble, na które ludzie nie zwracają uwagi. Nic nie może się nie udać, ponieważ te meble są nie tylko niezastąpione, ale także doskonale uzupełniają aranżację wielu jadalni czy kuchni. Dlatego ważne jest, aby zapewnić w pomieszczeniu zarówno wygodę, jak i elegancję, a hoker barowy Kordian to idealny wybór, który doskonale spełnia swoją rolę.

Wymiary

Głębokość 51,5 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość całkowita 87,5 cm
Wysokość nóg 66,5 cm
Siedzisko
Głębokość 35 cm
Szerokość 43 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Dostępne wybarwienia: Dąb Czysty, Dąb Dziki (charakteryzuje się widocznymi sękami).
  2. Do pielęgnacji krzeseł drewnianych polecamy dedykowany do tego olej, który znajdziesz w naszej ofercie tutaj.
  3. Dostawa nie obejmuje wniesienia mebli.

Informacje dodatkowe

Waga 15 kg
Drewno

Dąb Czysty, Dąb Dziki

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Stołek Barowy Drewniany Hoker Kordian”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: