SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Szara Komoda VENZA

715 

Piękna nowoczesna nowoczesny stolik ława do Salonu VENZA lub pokoju dziennego z licznymi półkami to idealne dopełnienie każdego wnętrza, taki stolik kawowy z pewnością zrobi wrażenie!

Brak w magazynie

SKU: LAS-S049 Kategoria: Tag:

Opis

Szara Komoda VENZA

Szara Komoda VENZA to niezwykle funkcjonalny mebel, w którym można gromadzić akcesoria domowe. Z pewnością duża powierzchnia przechowywania współgra z funkcjonalnym rozplanowaniem wnętrza umożliwiając wygodne uporządkowanie sprzętów i dodatków w salonie. Co więcej komoda wyposażona w trzy szerokie, pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych z pełnym wysuwem. Ponadto dodatkowo wyposażono komodę w wnękę ukrytą za drzwiczkami.  Z pewnością na szerokim, laminowanym blacie komody można umieścić pamiątkowe fotografie lub bibeloty dekoracyjne stwarzając przyjemną, domową atmosferę w salonie.

Szara Komoda na czarnych nóżkach VENZA

Szara Komoda 

Szara Komoda to niezwykle funkcjonalny mebel, w którym można gromadzić akcesoria domowe. Z pewnością duża powierzchnia przechowywania współgra z funkcjonalnym rozplanowaniem wnętrza umożliwiając wygodne uporządkowanie sprzętów i dodatków w salonie. Co więcej komoda wyposażona w trzy szerokie, pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych z pełnym wysuwem. Ponadto dodatkowo wyposażono komodę w wnękę ukrytą za drzwiczkami.  Z pewnością na szerokim, laminowanym blacie komody można umieścić pamiątkowe fotografie lub bibeloty dekoracyjne stwarzając przyjemną, domową atmosferę w salonie.

Komoda z drzwiczkami wymiary

Szerokość 175 cm
Wysokość 88,2 cm
Głębokość 40 cm

Komoda z drzwiczkami informacje dodatkowe:

  • Mebel do samodzielnego montażu.
  • Materiał wykonania: płyta laminowana 16 mm;
  • Półki: płyta laminowana 16 mm;
  • Tył mebla: płyta HDF;
  • Obrzeża oklejone ABS;

Informacje dodatkowe

Waga 92 kg

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: