SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626
Aranżacja sypialnia białe meble drewniane SENA

Szafka nocna to niezwykle przydatny mebel do wnętrza sypialni, który zdecydowanie warto mieć przy swoim łóżku. To mały mebel, ale za to bardzo funkcjonalny. Dzięki szafce nocnej możesz mieć zawsze pod ręką lampkę nocną, szklankę wody, budzik, telefon czy też miejsce na odłożenie okularów lub książki czytanej przed snem.

Przede wszystkim szafki nocne wykonane z najwyżej jakości drewna są bezsprzecznie gwarancją solidności i trwałości przez długie lata. Co więcej drewno to w pełni naturalny materiał, który jest przyjazny dla zdrowia oraz bezpieczny dla alergików. Ponadto drewno posiada właściwości antystatyczne, czyli zapobiega osiadaniu kurzu.

Stylowa szafka nocna wykonana z drewna bez wątpienia pozwoli stworzyć we wnętrzu przytulny i ciepły nastrój idealny do upragnionego wypoczynku. Ponadto stoliki nocne drewniane to proste a jednocześnie niezwykle eleganckie elementy aranżacji, które świetnie dopełnią wystrój sypialni.

 

Sypialnia białe meble drewniane NISAN

Szafka nocna drewniana – idealny wybór do sypialni

Szafka nocna wykonana z drewna posiada wiele walorów użytkowych, przede wszystkim łączy w sobie funkcjonalność i wyjątkową estetykę. Ponadto sprawia, że odpoczynek w sypialni jest jeszcze bardziej komfortowy, a wnętrze lepiej zorganizowane. Dzięki solidnej drewnianej szafce nocnej wszystkie potrzebne przedmioty przed snem będziesz mieć w jednym miejscu. Co więcej mebel ten ze względu na swoje małe gabaryty zmieści się nawet do małego pomieszczenia. To co wyróżnia drewnianą szafkę nocną to także uniwersalny i ponadczasowy wygląd który sprawdzi się w dowolnym stylu aranżacyjnym. Ustawienie dwóch szafek przy łóżku małżeńskim nada efektu symetrii oraz stworzy spójna i harmonijną całość we wnętrzu sypialni.

Aranżacja biały sosna SENA

Jak prawidłowo dopasować wymiar szafek nocnych

Niewielka szafka, znajdująca się tuż obok łóżka, jest niezwykle wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Wymiary szafki nocnej należy dostosować proporcjonalnie do rozmiaru łóżka oraz metrażu samej sypialni. Przed zakupem przemyśl także czy potrzebujesz samego blatu czy też dodatkowe szuflady lub półki.

Ponadto wysokość szafki nocnej należy dopasować do wysokości łóżka, tak aby łatwo było do niej dosięgnąć leżąc na łóżku. Dodatkowo przy wyborze szafki nocnej należy koniecznie doliczyć wysokość materaca do wysokości lóżka aby uniknąć efektu zbyt nisko położonego blatu czy szuflad.

 

Łóżko Dębowe do Sypialni aranżacja PAROS

Główne zalety szafki nocnej to:

  • komfort wypoczynku, gdyż wszystkie potrzebne przedmioty można mieć pod ręką,
  • dodatkowe miejsce do przechowywania,
  • dopełnienie aranżacji sypialni.
Tacoma Sypialnia
Drewniana szafka nocna biały sosna SENA
Drewniana szafka nocna sosna ikonka SENA
Drewniana szafka nocna biały ikonka SENA
Szafka nocna z litego drewna biały orzech NISAN
Szafka nocna z litego drewna biały dąb NISAN
Szafka nocna z litego drewna biała NISAN
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: