SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Piankowy H3 Średnio-Twardy Harper

378 1 265 

Price in the last 30 days is the same as current

Klasyczny, średnio-twardy materac wykonany z pianki poliuretanowej. Ponadto, jest to produkt dwustronny, zaopatrzony w zamek błyskawiczny.

SKU: FDM-003 Kategorie: ,

Opis

Średnio twardy materac do sypialni

Materac Piankowy H3 Harper to wysokiego gatunku produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Przede wszystkim, dobór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, ponieważ to jak odpoczywamy w ciągu nocy przekłada się na kolejny dzień. Co najważniejsze sen będzie relaksujący i przyjemny i kiedy zadbamy o prawidłowe ułożenie ciała. Dlatego tak ważne jest, żeby w trakcie urządzania sypialni wybrać odpowiedni materac. Nie powinien być on ani za miękki ani za twardy, dlatego dobieramy go odpowiednio do wagi użytkownika.

Materac pianka poliuretanowa Harper

Materac Piankowy H3 do sypialni

Harper to model średnio-twardy, stworzony z pianki poliuretanowej T25 o twardości H3. Dzięki zwiększonej gęstości jest on niepodatny na wgniecenia czy zniekształcenia, a także gwarantuje dobrą amortyzację ciała. Przede wszystkim zastosowana struktura jest sprężysta i elastyczna, a do tego przewiewna, przez co zapewnia należytą wentylację i podparcie. Co istotne, omawiany produkt jest dwustronny, przez co trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie co przedłuży jego żywotność.

Miękki Materac Piankowy

Pokrowiec antyalergiczny

Przede wszystkim materac posiada pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D wykonany z poliestru. Jest to certyfikowany materiał antyalergiczny najwyższej klasy, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia. Pokrowiec cechuje się niesamowitą świeżością i miękkością wykonania. Jest delikatny w dotyku, a dzięki swojej budowie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Ponadto, solidny pokrowiec zabezpiecza materac i tym samym przedłużyć jego żywotność. Jego dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny wszyty z trzech stron, który umożliwia łatwe zdejmowanie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Materac pianka poliuretanowa

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka Poliuretanowa – wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.

Średnio twardy materac z serii ECCO

Materac Piankowy H3 Harper to materac gamy ECCO stworzony z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Co najważniejsze, przez zastosowanie nieszkodliwej procedury klejenia materacy HOT MELT wytworzone produkty są zdrowe, bezzapachowe i ekologiczne. Dzięki temu, że nie używa się rozpuszczalników czy szkodliwych substancji lotnych wspomniana technologia jest bezpieczna.

Materac certyfiakty

Parametry techniczne:

Wysokość: 10 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: Pianka poliuretanowa 9 cm | Materac dwustronny: Tak | Twardość: H3/H3 | Produkt: polski

materac visco kokos

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Piankowy H3 Średnio-Twardy Harper”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: