SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac lateksowy 200×200 PEARL

2 267 5 102 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Co najważniejsze materac lateksowy 200×200 PEARL wyprodukowany z lateksu Puls – niepodatnego na uszkodzenia. Ponadto to produkt solidny, przewiewny i sprężysty oraz doskonale dopasowujący się do kształtu ciała.

SKU: JAN-003 Kategorie: , ,

Opis

Piankowo-lateksowy materac

Prezentowany na zdjęciu obok materac lateksowy 200×200 PEARL to wysokiej klasy produkt stworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Wybór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, dlatego że bezsprzecznie oddziałuje on na jakość i wygodę snu. Z pewnością prawidłowy materac zapewnia w rezultacie odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień. Ponadto jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac lateksowy 200×200

Przede wszystkim dostępny w wielu rozmiarach materac PEARL wyprodukowano z rewolucyjnego lateksu Pulse, który jest niepodatny na uszkodzenia, solidny, przewiewny i sprężysty, a do tego do jego produkcji wykorzystano technologię SonoCore, ekologiczną i zużywającą 2/3 energii mniej oraz odmiany wysokoelastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością, w wyniku czego doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Dodatkowo przez takie rozwiązania materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania i polepsza jakość snu. Co więcej przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, w rezultacie przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec na materac

Dodatkowo materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Biaxial, który wpływa na rdzeń materaca zwiększając jego elastyczność. Co więcej materiał w nim zastosowany znamionuje się sprężystością dlatego rozciąga się nawet do 50% w różne strony. Reasumując pokrowiec przede wszystkim umożliwia odpowiednie podparcie kręgosłupa i ogranicza punkty nacisku, a bąbelkowa konfiguracja łagodnie masuje ciało, rozluźnia i polepsza krążenie. Co więcej pokrowiec można bez trudu zdjąć i wyprać w maksymalnej temperaturze 40°C. Dodatkowo tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 25 cm
Pokrowiec Biaxial, zamykany na zamek
Skład lateks Pulse 6 cm,
pianka wysokoelastyczna 18 cm
Twardość średnio twardy / twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Do stelaży materac przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 15 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Materac posiada 7 stref twardości.
  • Produkt przystosowany do regulowanych stelaży.
  • Inne podobne materace tutaj.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: