SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626
Aranżacja komoda z szufladami NISAN

Przede wszystkim pojemna oraz solidnie wykonana komoda to niezwykle funkcjonalny mebel, który znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Może być świetnym miejscem na przechowywanie ubrań, ręczników, pościeli ale i dokumentów czy zabawek. Dlatego też można śmiało powiedzieć, że to mebel w pełni uniwersalny.

Odpowiednio dobrana komoda będzie nie tylko praktycznym elementem wyposażania wnętrza, ale także dzięki wspaniałej stylistyce i naturalnemu pięknu będzie pełnić funkcję reprezentacyjną w danym pomieszczenia.

Komoda Drewniana – czym kierować się przy wyborze

Wybór komód wykonanych z litego drewna jest naprawdę spory, jednak wybierając komodę do swojego wnętrza należy kierować się przede wszystkim kilkoma ważnymi kwestiami takimi jak:

  • Przeznaczenie oraz rodzaj – przy wyborze komody warto na samym początku określić jej przeznaczenie czyli to co chcemy w niej przechowywać W zależności od tego można wybrać model z szufladami czy też drzwiczkami oraz półkami. Jeśli chcesz żeby komoda służyła Ci do przechowywania pościeli czy do poskładania drobnych ubrań lub bielizny, to bardziej praktyczne okażą się szuflady, które pozwolą na łatwiejsze ułożenie i szybki dostęp. Jeśli zaś chcesz włożyć do komody większe przedmioty takie jak np. rożnego rodzaju alkohole to lepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich w zamykanych szafkach.
  • Rozmiar i dostępna przestrzeń we wnętrzu – przez zakupem komody należy także przemyśleć ile miejsca można na nią przeznaczyć tak aby nie przytłoczyć pomieszczenia. Dlatego też ważne jest aby dokładnie zmierzyć dostepne miejsce. Pamiętaj również o pozostawieniu przynajmniej 30 cm wolnej przestrzeni przed komodą na swobodne wysuwanie szuflad czy otwieranie szafek w meblu. Jeżeli mamy w domu dużo miejsca do zagospodarowania, warto zdecydować się na komodę o większej szerokości. Natomiast osoby, które mają ograniczona przestrzeń mogą zdecydować się na zakup wysokiej komody a wąskiej komody, która pomieści wszystkie najważniejsze rzeczy, a przy tym zajmie mniej cennego miejsca.
  • Stylistyka – czyli aspekt wizualny komody. Należy mieć na uwadze to, że jeśli komoda ma stać obok innych mebli to pamiętajmy tym żeby była ona podobna stylistycznie do nich aby stworzyć we wnętrzu spójną całość. Należy także zwrócić uwagę na to by nie różniła się od nich głębokością bo będzie się to źle prezentować.
  • Funkcjonalność – komoda powinna przede wszystkim być w pełni praktyczna w codziennym użytkowaniu. Jej głównym przeznaczeniem jest przechowywanie wybranych przedmiotów, dlatego warto zdecydować się na zakup takiego modelu mebla, który bez problemu je pomieści. Dlatego dokładnie przemyśl jaka liczba szuflad, szafek czy półek jest dla Ciebie niezbędna i kieruj się tym przy wyborze idealnego mebla do swojego wnętrza.
  • Materiał i jakość wykonania – solidnie wykonana i wyprodukowana z wytrzymałych, trwałych  materiałów komoda może posłużyć przez długie lata, zyskując tylko na wyjątkowym charakterze. Jeżeli chcesz kupić mebel, który będzie pełnił swoją funkcję przez dłuższy czas to komoda wykonana z litego drewna będzie najlepszym rozwiązaniem.

Komoda Drewniana Propozycje na reprezentacyjne serce eleganckiego wnętrza

Dom stanowi prywatny azyl, to miejsce w którym chcemy czuć się jak najlepiej. Po prostu być u siebie i cieszyć się pełną swobodą, ciepłem oraz przytulnością. Aby było to w pełni możliwe, należy zadbać o to, by panował w nim upragniony porządek i ład. Wszystkie posiadane rzeczy powinny mieć swoje miejsce. Dlatego też komoda to niezbędny mebel, który przechowa rożnego rodzaju przedmioty i zdecydowanie ułatwi zachowanie porządku. 

Niezmiennie od wielu lat największą popularnością cieszą się komody drewniane. Wszystko dzięki temu, że zapewniają one wyjątkową solidność i wytrzymałość, a przede wszytki wysoką jakość. Ponadto są one uniwersalne i ponadczasowe – doskonale sprawdzą się właściwie w każdym stylu aranżacyjnym.

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: