SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626
Garderoba Drewniana do Przedpokoju Inspiracje

Kurtki, płaszcze, buty, parasole, kapelusze i czapki czyli wiele przedmiotów, które chcemy przechowywać w przedpokoju, a jednocześnie dysponujemy zwykle dość ograniczoną przestrzenią, gdyż przedpokój to zazwyczaj niewielkie pomieszczenie.

Jakie więc meble wybrać, by nie przytłoczyć niewielkiej powierzchni, a jednocześnie zapewnić sobie wiele miejsca do przechowywania, tak aby wnętrze przedpokoju było w pełni funkcjonalne?

 

Meble drewniane wielofunkcyjne – idealne rozwiązanie do przedpokoju

Meble do przedpokoju stanowią wizytówkę całego domu gdyż to właśnie je widzimy zaraz po przekroczeniu progu. Odpowiednio dobrana garderoba drewniana sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne i oryginalne, a co najważniejsze zapewnia uporządkowanie przestrzeni.

Aranżując wnętrze niedużego przedpokoju gdzie każdy centymetr jest na wagę złota warto postawić na meble wielofunkcyjne. Świetnym przykładem takiego mebla jest szafka na buty z siedziskiem, na którym można spokojnie założyć lub zdjąć obuwie. Nad siedziskiem warto umieścić także panel z wieszakami na wierzchnie okrycia z solidną półką na której swoje miejsce znaleźć mogą drobne elementy garderoby takie jak np. czapki, kapelusze czy rękawiczki. Warto także postawić na szafę z półkami i miejscem na wieszaki oraz lustrem na froncie, które doświetli i optycznie powiększy wnętrze.

Szafka na buty z Siedziskiem Drewniana Roma
Szafa do Przedpokoju z Lustrem Roma

Meble do przedpokoju – jak zmieścić wiele na małej przestrzeni

Przedpokój to miejsce w naszym domu, w którym zazwyczaj powierzchnia nie jest zbyt wielka. Przy wyborze mebli do tego pomieszczenia ograniczają nas więc wymiary powierzchni. Tym bardziej powinniśmy dokładnie zaplanować, jakie i ile mebli chcemy w nim ustawić oraz zaplanować ich funkcjonalne ustawienie.  Pamiętaj więc by kształt mebli do przedpokoju dobrać do ukształtowania pomieszczenia. Dlatego też w kwadratowym wnętrzu sprawdzą się meble o dużej głębokości, natomiast w wąskim i długim holu lepiej postawić na wysokie oraz wąskie elementy wyposażenia. Przedpokój trzeba umeblować zawsze w taki sposób, by móc swobodnie wchodzić i wychodzić z mieszkania oraz bez trudu korzystać ze wszystkich mebli w pomieszczeniu, tzn. szuflady muszą się wysuwać do końca, drzwiczki szafek powinniśmy móc bez problemu otworzyć itp.

Aranżując przedpokój, często zapominamy, że poza podłogą, ogromny potencjał aranżacyjny mają także ściany. Jeśli obok wymarzonej ławeczki do przedpokoju i szafki na buty nie jesteś w stanie wcisnąć już żadnego innego mebla więcej, zdecyduj się na solidne drewniane półki ścienne czy też wieszaki i panele wieszakowe. Ponadto w garderobie nie może zabraknąć lustra, w którym można obejrzeć się przed wyjściem. Dzięki tym elementom wyposażenia zyskasz więcej miejsca do przechowywania odzieży wierzchniej, a także wypełnisz puste powierzchnie ściany dopełniając aranżacje. Wtedy nawet wąska garderoba do przedpokoju może być funkcjonalna – wystarczy dobrać do niej odpowiednie wyposażenie. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to by nie zagracić zbędnie przedpokoju i nie przytłoczyć go nadmierną ilością mebli. Im mniejszy przedpokój, tym trudniej urządzić go tak, by stanowił zarówno przestrzeń funkcjonalną jak i piękne się prezentującą. Ponadto garderoba do przedpokoju powinna być w pełni dostosowana do potrzeb mieszkańców.

 

Garderoba Drewniana do Przedpokoju Inspiracje

Przedpokój jest bardzo istotnym wnętrzem w każdym domu. To on jako pierwszy jest widoczny dla Twoich gości po przekroczeniu progu.

Stworzone przez nas komplety mebli to uniwersalne rozwiązania z myślą o Twoim przedpokoju. Prezentowane przez nas garderoby drewniane są także wyposażone w lustra, wieszaki, szafki różnego typu, w których można przechować kurtki, płaszcze i buty. Nadadzą one Twojemu wnętrzu jednocześnie funkcjonalności jak i elegancji.

Gdy zainwestujesz w praktyczną garderobę do Twojego przedpokoju, zapewnisz sobie ład i porządek we wnętrzu.

Garderoba w białym kolorze

Proste meble wykonane z drewna w kolorze białym to ponadczasowe rozwiązanie – bardzo popularne i jednocześnie uniwersalne.

Naturalne piękno drewna w przedpokoju

Meble wykonane z litego drewna to meble z charakterem, nadające wnętrzu wyjątkowej aury. Ład i porządek w przedpokoju zapewni odpowiednia garderoba, w której miejsce znajdą wszystkie kurtki, płaszcze, obuwie oraz inne drobne elementy garderoby takie jak np. czapki i szaliki.

Meble Praga
Zestaw mebli do garderoby

Przedpokój w stylu LOFT

Minimalistyczna garderoba do przedpokoju loft stworzona z połączenia drewna i metalu to rozwiązanie niezwykle modne i doskonale sprawdzające się w nowoczesnych aranżacjach.

Szafa do Przedpokoju z Lustrem Roma
Drewniana Szafka na Buty z Siedziskiem Roma
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: