Wytrzymały Stelaż Podnoszony do Łóżka 120X200

399 

SKU: RAD-124 Categories: ,

Brak w magazynie

Podnoszony Stelaż do Łóżka 120×200 Flex Materac – opis i zastosowanie:

Zademonstrowany na zdjęciu Podnoszony Stelaż do Łóżka 120×200 Flex Materac to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zdobyć dodatkową powierzchnię na przechowywanie pościeli, poduszek, koców, sezonowych ubrań czy innych przedmiotów. Rama stelaża wykonana jest z profila 30x18x2 mm co gwarantuje, iż cała konstrukcja jest solidna i odporna. Stelaż składa się z 50 listw brzozowych (53x8mm) ulokowanych w nasadkach gumowych, które przymocowane są do całej konstrukcji. Odstępy między listwami wynoszą około 40 mm, dzięki temu stelaż spełnia wymogi wiodących producentów materacy.

Należytej jakości sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Tylko i wyłącznie wartościowy sen i niezakłócony odpoczynek w czasie snu da nam gwarancje dobrego samopoczucia, bezproblemowego pełnienia zobowiązań w pracy, domu czy szkole. Badania potwierdzają, że niewłaściwy wypoczynek może być powodem kłopotów zdrowotnych. Ciągle i wszędzie rozgłaszane hasło ” Wygodne łóżko to podstawa” jest jak najbardziej prawdziwe.

Nierzadko mylnie mniemamy, iż kosztowne łóżko i materac są wystarczające zapominając o stelażu pod materac. Musimy pamiętać, iż najbardziej komfortowy materac bez stosownej podpory starci swoje cechy lub nie będzie spełniał funkcji jakie obiecywał jego wytwórca. Jednym z najlepszych wyborów jest stelaż drewniany z uwagi na to, iż zapewnia należytą wentylację, odprowadza wilgoć, jest sprężysty i wykonany z materiału naturalnego, organicznego.

Kluczowe zadania jakie wypełnia stelaż:

Wzmocniona funkcjonalność i znacznie przedłużona żywotność materaca
Właściwe podparcie kręgosłupa
Odpowiednia wentylacja materaca oraz jego właściwa stabilizacja w ramie łóżka

Gwarancja:
Produkt posiada 2-letnią gwarancje od producenta.

 

Podnoszony Stelaż do Łóżka 120×200 Flex Materac – wymiary:

Wymiar zewnętrzny 195×180 cm
Stelaż – 50 listw brzozowych 53x8mm

Waga 27 kg
Parametry

Wymiar zewnętrzny 195×118 cm Stelaż – 50 listw brzozowych 53x8mm

Czas realizacji i dostawa

2-3 tygodnie

Informacje dodatkowe

W zestawie: Rama stelaża Listwy brzozowe 1 nóżka o długości 20cm GRATIS.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wytrzymały Stelaż Podnoszony do Łóżka 120X200”