Stelaż Podnoszony do Łóżka 140×200

419 

SKU: RAD-123 Categories: ,

Brak w magazynie

Podnoszony Stelaż do Łóżka 140×200 Flex Materac – opis i zastosowanie:

Prezentowany na zdjęciu Podnoszony Stelaż do Łóżka 140×200 Flex Materac to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie pościeli, poduszek, koców, sezonowych ubrań czy innych przedmiotów. Rama stelaża wykonana jest z profila 30x18x2 mm co gwarantuje, iż pełna struktura jest solidna i wytrzymała. Stelaż składa się z 50 listw brzozowych (53x8mm) umieszczonych w nasadkach gumowych, które przymocowane są do całej konstrukcji. Odstępy między listwami wynoszą około 40 mm, dzięki temu stelaż spełnia wymogi wiodących producentów materacy.

Należytej jakości sen jest fundamentem prawidłowego funkcjonowania w powszednim życiu. Tylko i wyłącznie wartościowy sen i regularny odpoczynek w czasie snu da nam gwarancje dobrego samopoczucia, bezproblemowego realizowania zadań w pracy, domu czy szkole. Badania potwierdzają, iż niewłaściwy wypoczynek może być przyczyną problemów zdrowotnych. Ciągle i wszędzie rozgłaszane hasło ” Wygodne łóżko to podstawa” jest jak najbardziej prawdziwe.

Często mylnie uważamy, iż kosztowne łóżko i materac są wystarczające zapominając o stelażu pod materac. Musimy pamiętać, iż najbardziej wygodny materac bez odpowiedniej podpory zatraci swoje cechy lub nie będzie spełniał funkcji jakie obiecywał jego wytwórca. Jednym z najlepszych wyborów jest stelaż drewniany z uwagi na to, iż gwarantuje właściwą wentylację, odprowadza wilgoć, jest sprężysty i wykonany z surowca naturalnego, organicznego.

Zasadnicze funkcje jakie spełnia stelaż:

– wzmocniona funkcjonalność i znacznie przedłużona żywotność materaca
– właściwe podparcie kręgosłupa
– odpowiednia wentylacja materaca oraz jego właściwa stabilizacja w ramie łóżka

Gwarancja:
Produkt posiada 2-letnią gwarancje od producenta.

 

Podnoszony Stelaż do Łóżka 140×200 Flex Materac – wymiary:

Wymiar zewnętrzny 195×138 cm
Stelaż – 50 listw brzozowych 53x8mm
Rama – profil 30x18x2 mm

Waga 27 kg
Parametry

Wymiar zewnętrzny 195x138cm Stelaż – 50 listew brzozowych 53x8mm Rama – profil 30x18x2 mm

Czas realizacji i dostawa

2-3 tygodnie

Informacje dodatkowe

W zestawie: Rama Listwy brzozowe 1 nóżka o długości 20cm – GRATIS

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stelaż Podnoszony do Łóżka 140×200”