Podnoszony Stelaż do Łóżka 160×200 Siłowniki

439 

SKU: RAD-122 Categories: ,

Brak w magazynie

Podnoszony Stelaż do Łóżka 160×200 Flex – opis i zastosowanie:

Demonstrowany na zdjęciu Podnoszony Stelaż do Łóżka 160×200 Flex Materac to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują nabyć dodatkową przestrzeń na składowanie pościeli, poduszek, koców, sezonowych ubrań czy innych przedmiotów. Rama stelaża wykonana jest z profila 30x18x2 mm co gwarantuje, iż pełna konstrukcja jest mocna i odporna. Stelaż składa się z 50 listw brzozowych (53x8mm) umieszczonych w nasadkach gumowych, które przytwierdzone są do całej konstrukcji. Odstępy między listwami wynoszą około 40 mm, dzięki temu stelaż spełnia wymogi wiodących producentów materacy.

Odpowiedniej jakości sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Tylko i wyłącznie wartościowy sen i niezakłócony wypoczynek w trakcie snu da nam gwarancje dobrego samopoczucia, bezproblemowego pełnienia zadań w pracy, domu czy szkole. Badania potwierdzają, że niewłaściwy wypoczynek może być powodem problemów zdrowotnych. Bezustannie i wszędzie trąbione hasło ” Wygodne łóżko to podstawa” jest w największym stopniu autentyczne.

Nierzadko mylnie sądzimy, iż drogie łóżko i materac są wystarczające zapominając o stelażu pod materac. Musimy pamiętać, iż najbardziej wygodny materac bez odpowiedniej podpory utraci swoje atrybuty lub nie będzie spełniał funkcji jakie obiecywał jego wytwórca. Jednym z najlepszych opcji jest stelaż drewniany z uwagi na to, iż gwarantuje należytą wentylację, odprowadza wilgoć, jest elastyczny i wykonany z surowca naturalnego, organicznego.

Kluczowe zadania jakie pełni stelaż:

– wzmocniona funkcjonalność i znacznie przedłużona żywotność materaca
– właściwe podparcie kręgosłupa
– odpowiednia wentylacja materaca oraz jego właściwa stabilizacja w ramie łóżka

Gwarancja:
Produkt posiada 2-letnią gwarancje od producenta.

Podnoszony Stelaż do Łóżka 160×200 Flex – wymiary:

Wymiar zewnętrzny – 195×185 cm
Stelaż – 50 listw brzozowych 53x8mm
Rama – profil 30x18x2 mm

Waga 27 kg
Parametry

Wymiar zewnętrzny 195×158 cm Stelaż – 50 listew brzozowych 53x8mm Rama – profil 30x18x2 mm

Czas realizacji i dostawa

2-3 tygodnie

Informacje dodatkowe

W zestawie: Rama stelaża Listwy brzozowe 1 nóżka o długości 20cm – GRATIS

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podnoszony Stelaż do Łóżka 160×200 Siłowniki”