Materac piankowy 160×200 H3 TERRA

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Materac wyprodukowany z wysokoplastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Ponadto produkt posiada siedem stref twardości, zapewniając wysoki komfort użytkowania i doskonali jakość snu. Dodatkowo przedstawiony materac jest dwustronny.

Materac wysokoelastyczny

Widoczny na zdjęciu obok materac piankowy 160×200 H3 TERRA to wysokiej klasy produkt stworzony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. z pewnością wybór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ wpływa on na jakość i wygodę snu. Co więcej prawidłowy materac zapewnia w rezultacie przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi fundament efektywnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a ponadto jest gwarantem dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac piankowy 160x200 H3 TERRA

Materac piankowy 160×200 H3

Materac TERRA dostępny również w wielu innych rozmiarach wyprodukowano z odmiany wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, dlatego doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Co więcej produkt posiada siedem stref twardości i jest przystosowany do regulowanych stelaży. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia wysoki komfort użytkowania i doskonali jakość snu. Przede wszystkim przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac piankowy 160x200 H3 TERRA

Zdejmowany pokrowiec

Materac piankowy 160×200 H3 TERRA został dodatkowo wyposażony w zamykany pokrowiec Lino, który zrobiono z ekologicznej bawełny oraz lnu. Poszewka nie poddaje się odkształceniom, charakteryzuje się nietuzinkową jakością i trwałością. Tkanina nienagannie pochłania wilgoć a także zapewnia poprawną rotację powietrza, oprócz tego nie wywołuje podrażnień, zaś na jej powierzchni nie rozmnażają się bakterie. Lino posiada antystatyczne właściwości, można go łatwo zdjąć wyczyścić w temperaturze do 30°C i używać ponownie. Ponadto pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 19,5 cm
Pokrowiec Lino, zamykany na zamek
Skład pianka termoelastyczna 19,5 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Materac posiada 7 stref twardości.
  • Produkt przystosowany do regulowanych stelaży.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Również może Ci się spodobać