Materac 180×200 piankowy GIOVE

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Materac wykonany z pianki viscool, której cechą charakterystyczną jest wspomaganie oddawania ciepła, regulowanie temperatury ciała, a także jego schładzanie. Ponadto środek materaca wykonano z pianki o sprężystej strukturze. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu.

EAN: 7416156189521 SKU: JAN-007 Categories: , , Tags: , ,

Materac w pokrowcu

Przedstawiony na zdjęciu obok materac 180×200 piankowy GIOVE to wysokiego formatu produkt stworzony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Z pewnością dobór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i poziom snu. Ponadto prawidłowy materac zapewnia odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień. Co więcej przy tym zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac 180×200 piankowy

Dostępny w wielu rozmiarach materac wyprodukowano z pianki viscool, której cechą charakterystyczną jest wspomaganie oddawania ciepła, regulowanie temperatury ciała i jego schładzanie. Środek materaca wykonano z pianki o sprężystej strukturze i nieszablonowym ułożeniu. Jeszcze jednym komponentem jest elastyczna pianka nasączona olejkami sojowymi , przez co nie ulega degradacji. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i dodatkowo doskonali jakość snu. Opisywany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Takie działanie bezsprzecznie wydłuży jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Wytrzymały pokrowiec

Materac 180×200 piankowy GIOVE został wyposażony dodatkowo w zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec Paint Cotton, który jest wykonany z naturalnej bawełny. Ponadto poszewka białą barwę zawdzięcza naturalnym procesom bielenia bez sztucznych i szkodliwych chemicznych środków. Tkanina świetnie absorbuje wilgoć oraz zapewnia poprawną rotację powietrza, oprócz tego nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się zarazki. Paint Cotton jest antyalergiczny, bez wysiłku można go zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Przede wszystkim pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Paint Cotton, zamykany na zamek
Skład kombinacja pianek
Twardość miękki/średnio twardy
Materac dwustronny tak
Materac dostosowany do regulowanych stelaży tak

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Inne materace z oferty tutaj.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , ,

Również może Ci się spodobać