Materac lateksowy 120×200 MARS

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Dostępny w wielu rozmiarach materac z elastycznego i sprężystego lateksu. Zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania, a ponadto doskonali jakość snu.

EAN: 7416156189514 SKU: JAN-006 Categories: , , Tags: , ,

Materac z lateksu

Co najważniejsze przedstawiony na zdjęciu obok materac lateksowy 120×200 MARS to wysokiej jakości produkt. Z pewnością stworzony z troską o wygodnym i niezaprzeczalnie spokojnym śnie. Dodatkowo wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, wpływa on na jakość i wygodę snu. Przez celny wybór materaca sen w rezultacie staje się błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym gwarantuję świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac lateksowy 120×200

Dostępny w wielu rozmiarach materac stworzono z elastycznego i sprężystego lateksu, który jest robiony z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Wskutek takich przymiotów materac bezsprzecznie zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i niewątpliwe doskonali jakość snu. Ponadto opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Reasumując przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Wytrzymały pokrowiec

Materac wyposażono w zamykany pokrowiec Paint Cotton, wykonany z naturalnej bawełny. Ponadto poszewka białą barwę zawdzięcza naturalnym procesom bielenia bez chemicznych i szkodliwych chemikaliów. Materiał świetnie wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co więcej nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się zarazki. Dodatkowo Paint Cotton jest antyalergiczny, bez problemu można go zdjąć uprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Przede wszystkim pokrowiec jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Paint Cotton, zamykany na zamek
Skład naturalny lateks
Twardość miękki
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Również może Ci się spodobać