Opis
Ława Harmonia w Black Royal Stylu - Połączenie Elegancji i Nowoczesności
Odkryj Ławę Harmonia w Black Royal Stylu, mebel, który nadaje każdemu wnętrzu atmosferę luksusu i wyjątkowego charakteru. Jej niepowtarzalny design, łączący kontrast połysku i matu w głębokich odcieniach czerni, dodatkowo wzbogacony marmurowym blatem, przyciąga wzrok i podkreśla elegancki styl każdego salonu. Złote nogi, inspirowane stylem lat sześćdziesiątych, dodają całości wyrafinowania, a subtelny rant wokół blatu, przypominający formę tacy, jest dowodem na niezwykłą dbałość o detale i estetykę.
Wyjątkowa Estetyka i Przemyślane Wymiary
Ława Harmonia w Black Royal Stylu to harmonijne połączenie elegancji i praktyczności. Dzięki wymiarom 97 cm szerokości, 45 cm wysokości oraz 65 cm głębokości, jest to idealny mebel zarówno do codziennego użytku, jak i jako dekoracyjny element w salonie, który wzbogaci wnętrze o luksusowy akcent.
- Wyjątkowa estetyka: Ława Black Royal Harmonia łączy elegancję czarnego grafitu i głębię marmuru Black Royal, tworząc centralny punkt w każdym salonie.
- Przemyślane wymiary: Dzięki wymiarom 97/45/65 CM, ława jest funkcjonalna, a jednocześnie stanowi wyjątkowy element dekoracyjny.
- Wszechstronne zastosowanie: Niezależnie od stylu wnętrza, Ława Harmonia doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami, dodając im charakteru i ponadczasowej elegancji.
Trwałość i Jakość Bez Kompromisów
Decydując się na Ławę Harmonia w Black Royal Stylu, wybierasz mebel, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniających trwałość na lata. Połączenie czarnego grafitu z marmurem Black Royal nie tylko nadaje jej spektakularny wygląd, ale także gwarantuje wytrzymałość na codzienne użytkowanie, dzięki czemu ława będzie zdobić Twoje wnętrze przez wiele lat.
Informacje dodatkowe
- Produkt dostarczany w paczkach, do samodzielnego złożenia z instrukcją.
- Produkt polski.
- Dwuletnia gwarancja producenta.
- Korpus oraz fronty wykonane z płyty laminowej 16 mm, obrzeże wykończone ABS.
- System otwierania poprzez wysuniętą krawędź, brak uchwytów.
- Nogi gięte, malowane proszkowo na kolor zloty.
There are no reviews yet.