Szeroka Półka na Ścianę Neapol 3

365 

Czas realizacji 6-8 tygodnie. Sprawdź szczegóły.
EAN: 7416156176354 SKU: VIV-058 Categories: , , , , ,
Wyczyść

Półka na ścianę

Półka na ścianę Neapol 3 to stosowny mebel do każdego wnętrza zarówno modernistycznego jak i konwencjonalnego. Jej wyszukany kształt i reprezentacyjny estetyzm doskonale dopasują się do niejednej aranżacji mebli. Ten mebel może być ustawiony w różny sposób poziomo lub pionowo oraz może być zawieszony, a mimo to będzie wyglądał zachwycająco.

Półka na ścianę Neapol 3

Nowomodna półka na ścianę Neapol 3 to stylowy mebel, który można ustawić poziomo lub pionowo, zależnie od upodobań, może być również zawieszona. Dzięki temu może stać się szafką RTV lub półką na książki. Jej niepowtarzalny wygląd wywoła fenomenalne wrażenie i spowoduje, że mebel będzie stanowił niezwykle zachwycającym dodatkiem każdego salonu, a konwencjonalny i powszechny wygląd umożliwi usytuowanie go w niejednym salonie, pokoju dziennym, sypialni, czy w pokoju młodzieżowym. Ta nowoczesna półka to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowatorski styl i szykowne aranżacje.

Jakość i wytrzymałość

Mebel został wykonany z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią jego trwałość i solidność. Dodatkowo regał zabezpieczono obrzeżem ABS, które sprawia, że jest on odporny na zniszczenia, wzmacnia trwałość i zabezpiecza przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru barwa korpusu mebla oraz fronty.

Wersja stojąca

Pionowo Poziomo
Wysokość 122 cm 120 cm
Szerokość 60 cm 62 cm
Głębokość 20 cm 20 cm

Wersja wisząca

Pionowo Poziomo
Wysokość 120 cm 60 cm
Szerokość 60 cm 120 cm
Głębokość 20 cm 20 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Płyta laminowana o grubości 16 mm.
  2. W zestawie elementy do podwieszenia.
  3. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  4. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  5. Inne podobne produkty tutaj
Waga 33 kg
Wymiary 20 × 120 × 60 cm
Korpus

, ,

Fronty

, ,

Również może Ci się spodobać