Wiszące Biurko 140 CM Manchester

579 

Czas realizacji 6-8 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

Biurko 140 CM Manchester wykonane z wysokiej klasy materiałów, z pewnością doskonale wkomponuje się w wnętrze pokoju nastolatka. Co więcej biurko dostępne w trzech wariantach kolorystycznych.

EAN: 7416156176385 SKU: VIV-061 Categories: , , ,
Wyczyść

Biurko wiszące

Nowoczesne a jednocześnie praktyczne biurko wiszące Manchester to konieczny element pokoju każdego kilkunastolatka. Z pewnością młodzi ludzie spędzają przy nim bardzo dużo czasu. Ponadto, pełni funkcję stolika komputerowego, biurka do odrabiania zadań czy też toaletki, dlatego należy wyszukać właściwy i solidny mebel, który wytrzyma wszystkie młodzieńcze pomysły.

Wiszące Biurko 140 CM Manchester

Biurko wiszące Manchester

Biurko wiszące Manchester to awangardowy mebel, z pewnością wspaniale dopasuje się do niejednego młodzieżowego pokoju. Ponadto, jego niezwykły wygląd oraz jakość wykonania sprawiają, że jest ono niesamowicie zachwycające. Przede wszystkim biurko jest wyposażone w dwie szuflady, cztery otwarte półki i jedną parę drzwi, za którymi kryje się kolejna półka. Co więcej jego smukłe rozmiary i możliwość zawieszenia to fenomenalne rozwiązanie dla młodych ludzi i niedużych pomieszczeń.

Solidne biurko

Mebel został wykonany z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują jego wytrzymałość i solidność. Ponadto biurko zabezpieczono obrzeżem ABS, które powoduje, że jest ono mniej podatne na zniszczenia, zwiększa trwałość i ochrania przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Z pewnością biurko bez najmniejszych problemów można przykręcić do ściany.

Wysokość 63 cm
Szerokość 140 cm
Głębokość 40 cm
Płyta laminowana 16 mm

Informacje dodatkowe:

  1. Plastikowe uchwyty.
  2. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  3. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  4. Inne podobne produkty tutaj
Waga 33 kg
Wymiary 42 × 140 × 63 cm
Korpus

, ,

Fronty

,

Również może Ci się spodobać