Składane Wiszące Biurko Lizbona

469 

Czas realizacji 6-8 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

Składane Wiszące Biurko Lizbona to doskonałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, z pewnością połączenie bieli z czernią zachwyci najbardziej wymagającego klienta.

EAN: 7416156176361 SKU: VIV-059 Categories: , , ,
Wyczyść

Biurko białe

Nowoczesne a zarazem praktyczne składane wiszące biurko Lizbona to konieczny detal pokoju każdego kilkunastolatka. Co więcej przy nim młodzi ludzie spędzają bardzo dużo czasu. Ponadto, pełni funkcję biurka komputerowego lub toaletki, warto więc wybrać odpowiedni i solidny mebel, który wytrzyma wszystkie młodzieńcze pomysły. Z pewnością dzięki małym rozmiarom i wewnętrznym półkom staje się doskonałym meblem nie tylko do młodzieżowego pokoju, ale też do gabinetu czy innego pomieszczenia.

Składane Wiszące Biurko Lizbona

Biurko białe Lizbona

Biurko białe Lizbona to modernistyczny mebel, który świetnie dopasuje się do każdego młodzieżowego pokoju. Z pewnością, jego oryginalny wygląd oraz jakość wykonania sprawiają, że jest ono niesamowicie urokliwe. Ponadto mebel posiada funkcję składania, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych pomieszczeń. Co więcej, jego kompaktowe rozmiary i wspomniana wyżej funkcja to pierwszorzędne rozwiązanie dla młodych ludzi. Przede wszystkim biurko jest wyposażone w siedem różnych półek, które ułatwiają przechowywanie i organizację oraz utrzymanie porządku. Dodatkowo po złożeniu mebel przypomina zwykłą wiszącą półkę.

Składane Wiszące Biurko Lizbona

Solidne biurko

Mebel został zrobiony z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią jego trwałość i solidność. Dodatkowo biurko wzmocniono obrzeżem ABS, które powoduje, że jest ono odporny na zniszczenia, wzmacnia trwałość i zabezpiecza przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru barwa korpusu mebla oraz fronty.

Składane Wiszące Biurko Lizbona
Wysokość 77,6 – 149 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 24 – 93 cm
Płyta laminowana 16 mm

Informacje dodatkowe:

  1. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  2. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  3. Inne podobne produkty tutaj
Waga 33 kg
Wymiary 24 × 60 × 79 cm
Korpus

,

Fronty

, ,

Również może Ci się spodobać