Witryna Wysoka Przeszklona Słupek z Drewna MOLA

4 180 

SKU: MBK-B5015/B5016 Categories: ,
Wyczyść

Witryna Wysoka Przeszklona Słupek z Drewna MOLA

Prezentowana Witryna Wysoka Przeszklona Słupek z Drewna MOLA to bardzo solidny mebel, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach. Dodatkowo jest otwierana i posiada przeszklone drzwiczki. To doskonały sposób na wyeksponowanie za szybą różnego rodzaju dekoracji. Co więcej witryna została wyposażona w dwie dolne szuflady, które będą idealnym miejscem na przechowywanie drobnych przedmiotów. Mebel ten został wykonany z wyjątkowo trwałego, naturalnego drewna brzozowego lub dębowego, które gwarantuje trwałość oraz stabilność konstrukcji mebla.

Przede wszystkim naturalny surowiec doskonale łączy ze sobą elegancję z funkcjonalnością tworząc niepowtarzalny charakter wnętrza. Witrynę wyróżnia klasyczny design, a jego kompaktowe wymiary pozwolą wkomponować go w przestrzeń nawet o niewielkim metrażu. Dodatkowo jej uniwersalna bogata kolorystyka umożliwia również zestawianie mebla z innymi kolekcjami.

Witryna Wysoka Przeszklona Słupek z Drewna MOLA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Co najważniejsze kolekcja MOLA stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie do wielu wnętrz. Dodatkowo jej klasyczny styl mebli podkreślają metalowe stylizowane uchwyty. Bryły z tej kolekcji wykonano z litego drewna brzozowego lub dębowego z widoczną strukturą, co stanowi niewątpliwy atut. Dodatkowo cecha ta sprawia, że nie ma dwóch takich samych mebli. Meble z tej kolekcji inspirowane są tradycją i naturą. Przede wszystkim odróżnia modele MOLA perfekcyjna jakość wykończenia oraz niebanalny design. Solidne wykonanie i masywna konstrukcja dają gwarancję, że meble te posłużą przez długie lata.

Szafka RTV z Drewna Długa aranżacja MOLA

Wymiary

Szerokość 59 cm
Wysokość 197 cm
Głębokość 47 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa dopłata)

    • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Strona

Lewa, Prawa

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Witryna Wysoka Przeszklona Słupek z Drewna MOLA”

Również może Ci się spodobać