Witryna Drewniana Lewa/Prawa do Salonu FLAVIA

2 585 

SKU: MBK-B9011/9012 Categories: , ,
Wyczyść

Witryna Drewniana Lewa/Prawa do Salonu PROVANCIA

Prezentowana witryna drewniana Lewa/Prawa do salonu FLAVIA to wyjątkowy i solidny mebel wykonany z drewna świerkowego czesanego. Po za tym witryna posiada przeszkolone drzwiczki oraz dwie dolne szuflady z cichym domykiem. Dodatkowo wykorzystane do produkcji drewno nadaje temu meblowi charakteru, jak również dostojności. Świadczy też o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości. Co więcej dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i funkcjonalność będzie to doskonały wybór do wnętrza salonu czy jadalni.
Witryna Drewniana Lewa/Prawa do Salonu FLAVIA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Kolekcja FLAVIA wyróżnia się lekkością i świeżością. Znajdziesz u nas szeroki wybór asortymentu z opisywanej kolekcji, którą urządzisz swój dom. Dodatkowo meble wykonane w całości z drewna świerkowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Co najważniejsze najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.

Ponadto meble FLAVIA to połącznie niezawodnej funkcjonalności i zachwycającego wyglądu. Wykorzystane do produkcji drewno to ponadczasowe, a zarazem trwałe rozwiązanie, które zawsze się sprawdzi. Seria ta dostępna jest w kolorystyce Ecru lub Koniak. W standardzie produkty te posiadają prowadnice z cichym domkiem.

Witryna Drewniana Lewa/Prawa do Salonu aranżacja FLAVIA

Wymiary

Szerokość 59 cm
Wysokość 190 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Kolor drewna

,

Strona

Lewa, Prawa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Witryna Drewniana Lewa/Prawa do Salonu FLAVIA”

Również może Ci się spodobać