Szafka Nocna na Nóżkach Drewniana FLAVIA

714 

SKU: MBK-B9051 Categories: , ,
Wyczyść

Szafka Nocna na Nóżkach Drewniana FLAVIA

Co najważniejsze oferowana szafka nocna na nóżkach drewniana FLAVIA wykonana została z litego czesanego drewna świerkowego. Szafka nocna składa się z pojemnej szuflady, w której pomieścisz niezbędne przedmioty. Na jej blacie można umieścić lampkę nocną czy budzik. Dodatkowo wykorzystane do produkcji drewno nadaje temu meblowi charakteru, jak również dostojności. Świadczy także o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości na długie lata. Co więcej dla wszystkich ceniących sobie piękno i funkcjonalność będzie to doskonały wybór do wnętrza salonu czy też jadalni.
Szafka Nocna na Nóżkach Drewniana FLAVIA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Kolekcja FLAVIA charakteryzuje się lekkością i świeżością. Cały asortyment kolekcji pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach, takich jak przedpokój, jadalnia, salon czy sypialnia. Meble zostały wykonane w całości z drewna świerkowego, które łączy w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli. Kolekcja FLAVIA to połącznie niezawodnej funkcjonalności i zachwycającego wyglądu.

Drewno to ponadczasowe, a zarazem trwałe rozwiązanie, które zawsze się sprawdzi. Przedstawiona seria dostępna jest w kolorystyce Ecru lub Koniak oraz w standardzie produkty te posiadają prowadnice z cichym domkiem.

Szafka Nocna na Nóżkach Drewniana aranżacja FLAVIA

Wymiary

Szerokość  50 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 38 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Kolor drewna

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szafka Nocna na Nóżkach Drewniana FLAVIA”

Również może Ci się spodobać