Przeszklona Witryna Słupek Drewniana LILI

2 254 

SKU: MBK-NERO0204 Categories: ,
Wyczyść

Przeszklona Witryna Słupek Drewniana LILI

Oferowana przeszklona witryna słupek drewniana LILI to mebel, który stworzy niepowtarzalne wnętrze jadalni czy też salonu. Dodatkowo całość wykonano z litego drewna brzozowego, które jest niezwykle trwałe. Co więcej prezentowany model posiada wysoką przeszklona szafkę oraz dwie szuflady umieszczone na dole mebla eleganckimi uchwytami w postaci niewielkich gałek.
Za przeszklonymi drzwiami doskonale można zaprezentować zastawę stołową czy też zdjęcia lub rodzinne pamiątki. Z pewnością warto docenić wysoką jakość tego mebla połączoną z jego funkcjonalnością. Wykorzystanie naturalnych materiałów gwarantuje, że mebel ten przetrwa długie lata, a ponadto jest ekologiczny i w pełni naturalny.
Przeszklona Witryna Słupek Drewniana LILI

Wysoka jakość mebli drewnianych

Co najważniejsze wyjątkowa i elegancka przeszklona witryna słupek drewniana LILI doskonale sprawdzi się w niejednym wnętrzu salonu czy jadalni. Dana kolekcja została stworzona inspirując się stylem angielskim, w którym dominujące są jasne i przytulne wnętrza. Efekt ten można uzyskać właśnie za pomocą odpowiednio dobranych i zaaranżowanych mebli. Co więcej meble, które wchodzą w skład tej kolekcji wykonano z wysokiej jakości drewna brzozowego i zaprojektowano tak, aby każdy zwolennik angielskiego stylu z łatwością mógł uzyskać taki efekt w swoim domu. Ponadto stylistykę tą podkreślają detale takie jak ozdobne gałki czy proste frezy dodające oryginalnego stylu i lekkości całej bryle.

Przeszklona Witryna Słupek Drewniana aranżacja LILI

Wymiary

Szerokość 61 cm
Wysokość 198 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje – możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Kolor drewna

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przeszklona Witryna Słupek Drewniana LILI”

Również może Ci się spodobać