Mała Drewniana Szafka RTV z Przeszkleniem MOLA

1 645 3 262 

SKU: MBK-B2496 Category:
Wyczyść

Mała Drewniana Szafka RTV z Przeszkleniem  MOLA

Oferowana Mała Drewniana Szafka RTV z Przeszkleniem MOLA to solidny mebel, który doskonale sprawdzi się we wnętrzu salonu. Szafkę wyposażono w trzy małe szuflady idealne do przechowywania rożnego rodzaju drobiazgów. Ponadto posiada także przeszklone drzwiczki, a w ich środku znajduje się półka. Mebel ten to więc przemyślana propozycja przechowywania sprzętu i akcesoriów RTV.

Dodatkowo występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do wielu różnych wnętrz. Szafkę umieszczono na zgrabnych nóżkach, dzięki czemu zaprezentuje się lekko i zgrabnie. Mebel ten wykonany z drewna brzozowego lub dębowego do wyboru, cechuje się solidnością i stabilną budową, co pozwala na umieszczenie na niej dużego telewizora. Ponadto wyróżnia się przede wszystkim ponadczasowym pięknem drewna, a zarazem niebywałą trwałością.

Mała Drewniana Szafka RTV z Przeszkleniem MOLA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Przede wszystkim kolekcja MOLA stanowi eleganckie i praktyczne rozwiązanie dla wielu wnętrz. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jadalni czy w gabinecie. Ponadto klasyczny styl mebli podkreślają metalowe stylizowane uchwyty. Co więcej meble z tej kolekcji wykonane z litego drewna brzozowego lub dębowego z widoczną strukturą stanowiącą ich niewątpliwy atut.

Dodatkowo cecha ta sprawia, że nie ma dwóch takich samych mebli. Każdy mebel wykonany z litego drewna jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Meble z tej kolekcji w pełni inspirowane są tradycją i naturą. To co odróżnia te meble to przede wszystkim perfekcyjna jakość wykończenia oraz niebanalny design. Solidne wykonanie i masywna konstrukcja dają gwarancję, że meble te posłużą kolejnym pokoleniom przez długie lata.

Meble z Drewna detale MOLA

Wymiary

Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Głębokość 45,5 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mała Drewniana Szafka RTV z Przeszkleniem MOLA”

Również może Ci się spodobać