Stolik dębowy 90 cm DANIKA

879 

Stolik dębowy 90 cm DANIKA

Stolik dębowy DANIKA o średnicy 90 cm zaskakuje swoją prostą formą, wykończeniem z dbałością o każdy detal i wyjątkowymi sękami naturalnie występującymi w drewnie. Całość tworzy zdecydowanie stabilny i estetyczny mebel, który ze względu na swoje neutralne wybarwienie znakomicie odnajdzie się niemalże w każdym stylu wnętrz wnosząc do przestrzeni przytulność i klasę. Ponadto bez wątpienia okrągła bryła zdecydowanie zachwyca swoją prostotą jak i unikalnością.

Stolik dębowy 90 cm ikonka DANIKA

Drewniany stolik kawowy okrągły DANIKA

Przede wszystkim prezentowany okrągły stolik dębowy DANIKA tworzy lite drewno dębowe. Niewątpliwie jest to materiał meblarski uznawany za jeden z najlepszych. Nie bez powodu, gdyż jest to gwarancja solidności wykonania, odporności na uszkodzenia i doskonałej trwałości zapewniając długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Ponadto oferowany stolik może pełnić zarówno rolę stolika kawowego w salonie, gdzie znajdzie się miejsce na poranną kawę, wieczorne czytanie książki czy przechowywanie akcesoriów, które chcemy mieć w zasięgu wzroku i pod ręką. Jednak jest to również świetna propozycja na wyeksponowanie wazonu ze świeżymi kwiatami czy inne dekoracje zarówno w salonie jak i przedpokoju czy jadalni. Dodatkowo warto jednak pamiętać, aby meble dębowe nie miały bezpośredniego kontaktu z wysoką temperaturą, dlatego warto stosować podkładki w przypadku stolików.

Stolik dębowy 90 cm blat detale DANIKA
Stolik dębowy 90 cm aranż zbliżenie DANIKA
Stolik detale

Wymiary

Wysokość 48 cm
Średnica 90 cm
Stolik okrągły 70 cm zbliżenie aranżacji NASHIR

Informacje dodatkowe:

  • Produkt polski.
  • Przedstawiony stolik o średnicy 70 cm w naszej ofercie znajdziesz tutaj.
  • Materiał wykonania: Dąb lity.
  • Powierzchnia zabezpieczona ekologicznym olejem.
  • Produkt dostarczany w paczkach, do samodzielnego złożenia z instrukcją.
  • Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dwuletnia gwarancja producenta.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Waga 200 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stolik dębowy 90 cm DANIKA”

Również może Ci się spodobać