Owalny stolik dębowy ESME

689 

Owalny stolik dębowy ESME

Zdecydowanie oferowany owalny stolik dębowy ESME zachwyca nieszablonową sylwetką oraz doskonałą jakością wykonania. Przede wszystkim mebel tworzy lite drewno dębowe. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych materiałów meblarskich. Gwarantuje długoletnią trwałość i solidność wykonania, z tego względu jest to bezsprzecznie inwestycja na lata. Dodatkowo charakterystyczne sęki naturalnie występujące w drewnie dodają meblu klasy i uroku tworząc unikalne wnętrze.

Stolik owalny

Drewniany stolik kawowy owalny ESME

Przede wszystkim oferowany stolik OLVIR pozwala stworzenie unikalnej kompozycji we wnętrzu. Przede wszystkim można go wykorzystać jako stolik kawowy w salonie, gdzie oprócz miejsca na popołudniową kawę, znajdzie się przestrzeń na umieszczenie dekoracji. Co więcej jest to również znakomita propozycja do sypialni czy przedpokoju, gdzie stawiając wazon z kwiatami czy pamiątki rodzinne zdecydowanie wniesie do wnętrza ciepło. Bez wątpienia stabilne nóżki, nieszablonowa bryła oraz wyczuwalna struktura słoi drewna tworzy unikalny i ponadczasowy mebel, który nawet z upływem lat nie utraci na swoim pięknie i aktualności. Definitywnie doskonale dopasuje się do aranżacji w stylu nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim jak i bardziej klasycznej. Dodatkowo kształt blatu i neutralne wybarwienie pozwalają na stworzenie ciekawych kompozycji.

Owalny stolik dębowy blat ESME
Owalny stolik dębowy zbliżenie aranżacji ESME
Owalny stolik dębowy kształt blatu ESME

Wymiary

Wysokość 50 cm
Szerokość 68 cm
Głębokość 67 cm
Owalny stolik dębowy dwa ESME

Informacje dodatkowe:

  • Produkt polski.
  • Oferowany stolik o wymiarach 95x96cm znajdziesz tutaj.
  • Materiał wykonania: Dąb lity.
  • Powierzchnia zabezpieczona ekologicznym olejem.
  • Produkt dostarczany w paczkach, do samodzielnego złożenia z instrukcją.
  • Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dwuletnia gwarancja producenta.
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Waga 200 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Owalny stolik dębowy ESME”

Również może Ci się spodobać