Wysoka Drewniana Komoda PAROS

2 209 

SKU: MBK-GF50650 Categories: ,

Wysoka Drewniana Komoda PAROS

Co najważniejsze wysoka drewniana komoda PAROS pozwala stworzyć niepowtarzalne wnętrze jadalni lub salonu. Poza tym mebel świetnie się prezentuje, a zarazem wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Ponadto masywna i stabilna komoda wykonana z litego drewna dębowego olejowanego pomieści i zaprezentuje za skalnymi drzwiczkami wiele przedmiotów dając jednocześnie gwarancję bezpieczeństwa ich przechowywania.
Co więcej oryginalny wygląd bardzo dobrze wpasuje się zarówno w tradycyjną jak i nowoczesną aranżację wnętrza w Twoim domu. Prezentowany mebel stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują pojemnego mebla, zaprojektowanego w klasycznym, prostym stylu.
Wysoka Drewniana Komoda PAROS

Wysoka jakość mebli drewnianych

Masywne i stabilne meble z kolekcji PAROS charakteryzuje prosta forma podkreślona i uwydatniona niezwykle bogatą strukturą i naturalnym pięknem dębu. Naturalna kolorystyka drewna dębowego oraz modny design tych mebli pozwoli dostane dopasować je do każdego wnętrza. Dodatkowo oferowane meble PAROS bez wątpienia zachwycają prostym, lecz eleganckim designem.

Ponadto ponadczasowe meble charakteryzują się również niezwykłą wytrzymałością, dzięki czemu posłużą one domownikom przez wiele lat. Poleca są dla osób, którzy preferują eleganckie, praktyczne i niezawodne meble na lata. W naturze nie ma dwóch identycznych drzew,  a co za tym idzie każdy mebel z kolekcji będzie posiadał swoją unikalną historię. Zobacz ich niepowtarzalny wygląd, dzięki jego charakterystycznym cechom takim jak faktura, kolor, rozmieszczenie sęków i linie słojów, na pewno dobierzesz najodpowiedniejszy.

Komoda Dębowa z Drzwiczkami aranżacja PAROS

Wymiary

Szerokość 91 cm
Wysokość 121 cm
Głębokość 40 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony olejem.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje – możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata).
  • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wysoka Drewniana Komoda PAROS”

Również może Ci się spodobać