Drewniana Witryna z Szufladami ROMA

3 487 7 442 

SKU: MBK-LO09 Categories: ,
Wyczyść

Drewniana Witryna z Szufladami ROMA

Prezentowana drewniana witryna z szufladami ROMA wykonana w szlachetnej kolonialnej stylistyce pozwoli stworzyć wyjątkowe wnętrze jadalni czy też salonu. Dodatkowo model może być wykonany z litego drewna brzozowego lub dębowego, które zapewniają doskonałą trwałość mebla. Co więcej przedmiot posiada przeszkolone wąskie drzwiczki oraz 5 szuflad i dwie półki które doskonale sprawdzą się jako miejsce do zaprezentowania rodzinnych zdjęć czy pamiątek.
Ponadto mebel zaprojektowano z myślą o wszystkich osobach poszukujących pomysłu na estetyczny, a zarazem przemyślany i funkcjonalny system przechowywania. Co więcej taka propozycja z pewnością przekona do siebie entuzjastów mebli pięknych w swej prostocie, a zarazem z designerskimi elementami dodającymi stylu całości bryły.
Drewniana Witryna z Szufladami ROMA

Wysoka jakość mebli drewnianych

Zaprezentowana kolekcja mebli ROMA wykonana ze starannie wyselekcjonowanego wysokiej jakości drewna charakteryzującego się elegancją stylu kolonialnego i niebywałą funkcjonalnością, która zachwyci wszystkich wymagających klientów. Ponadto meble z tej serii to idealna propozycja dla tych, którzy pomimo zmieniających się trendów, wciąż pozostają pod urokiem klasycznych aranżacji. Dana seria mebli ROMA obejmuje elementy wyposażenia salonu i jadalni, pozwalające na kompletne umeblowanie wymienionych pomieszczeń.

Oferowane produkty zostały wykonane z wysokiej jakości surowców naturalnych, dzięki czemu są unikatowe i niepowtarzalne oraz przetrwają wiele lat. Co najważniejsze wszelkiego rodzaju sęki, ubytki po sękach czy też miejscowe nierówności nie stanowią o wadzie produktu, lecz są nieodzownymi elementami mebli drewnianych i nadają im niepowtarzalnego charakteru. Opisywana kolekcja została całkowicie osadzona na ziemi, a z boku mebla znajdują się czarne żłobienia patynowe. Mogą być one także wykonane w kolorze mebla.

Drewniana Witryna z Szufladami aranżacja ROMA

Wymiary

Szerokość 114 cm
Wysokość 184 cm
Głębokość 44 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata),

– wyżłobienia boczne mogą być w kolorze mebla lub czarne (przy kolorze biały, popiel, ecru -brak możliwości czarnego wyżłobienia bocznego)

    • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Drewno

Brzoza, Dąb

Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniana Witryna z Szufladami ROMA”

Również może Ci się spodobać