Materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM

1 576 3 449 

Dostawa w 10-15 dni. Sprawdź szczegóły.

Materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM wykonany z wysokiej jakości wkładu kokosowego oraz pianki termoplastycznej reagującej na ciepłotę ciała. Ponadto ma także system sprężyn kieszeniowych zapewniający podparcie ciała na całej jego długości.

Wyczyść

Materac kieszeniowy

Przedstawiony na zdjęciu po prawej materac kieszeniowy kokos LUNA DREAM to produkt utworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Dodatkowo wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny. Niezaprzeczalnie wpływa on na jakość i poziom snu. Dzięki dobremu materacowi sen w rezultacie jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy.

Materac 80x200 kieszeniowy LUNA SILVER

Materac kieszeniowy kokos

Materac LUNA DREAM dostępny w wielu rozmiarach zrobiono z wysokiej jakości wkładu kokosowego. Wykorzystano naturalną łupinę orzecha kokosowego, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona. Komponentem jest również typ pianki termoelastycznej reagującej na ciepłotę ciała. W związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Ponadto materac ma system sprężyn kieszeniowych, złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Ponadto przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac kieszeniowy 90x200 NEFRYT

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono dodatkowo w zapinany pokrowiec Tencel stworzony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny nieszkodliwej dla środowiska. Z pewnością tkanina świetnie wchłania wilgoć i zapewnia odpowiednią rotację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Ponadto Tencel nie wywołuje alergii ani uczuleń, można go łatwo zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i korzystać ponownie. Dodatkowo pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 26 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoelastyczna (obustronnie) 4 cm,
kokos (obustronnie) 2 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
  • Inne materace z naszej oferty tutaj.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,

Również może Ci się spodobać