Rabat

Materac Termoplastyczny dla Dziecka ELLEN

272 512 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 272 

Wyczyść

Materac termoplastyczny dla dziecka ELLEN

Prezentowany na zdjęciu obok materac termoplastyczny dla dziecka ELLEN to wysokiej klasy przedmiot wyprodukowany z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że wpływa on na poziom i klasę wypoczynku. Dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i relaksujący. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac termoplastyczny dla dziecka

Opis i zastosowanie

Materac termoplastyczny ELLEN zrobiono z pianki poliuretanowej T25. Jest on wytrzymały na wgniecenia czy odkształcenia, a także zapewnia odpowiednią amortyzację ciała. Wykorzystana struktura jest plastyczna i sprężysta, a do tego przepuszczająca powietrze, przez co zapewnia odpowiednią wentylację i podparcie. Użyta pianka termoplastyczna dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa. Wskutek takich cech gwarantuje wysoki komfort użytkowania i doskonali klasę snu. Omawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Pianka Termoplastyczna VISCO – panika która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu. Dzięki czemu układa kręgosłup w naturalnej pozycji. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom..
  3. Pianka Poliuretanowa – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac dodatkowo uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższego gatunku. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

ELLEN jest częścią materacy z linii KIDS, którą stworzono ztroską o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a przy tym gwarantuje niczym nie zmącony i wygodny sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 10 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka termoplastyczna VISCO 2 cm, pianka poliuretanowa T25 7 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
  • Zobacz inne materace z naszej oferty.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac Termoplastyczny dla Dziecka ELLEN”

Również może Ci się spodobać