Rabat

Materac Lateksowy dla Dziecka IVO Classic

292 583 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 292 

Wyczyść

Materac lateksowy dla dziecka IVO Classic

Przedstawiony na zdjęciu obok materac lateksowy dla dziecka IVO Classic to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Z pewnością dobór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na poziom i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i relaksujący. Co więcej solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa prawidłowej pracy w codziennym życiu. Przede wszystkim wysypianie się oddziałuje korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac lateksowy dla dziecka

Opis i zastosowanie

Materac lateksowy dla dziecka IVO Classic wykonano z pianki poliuretanowej T25, cechującej się niezwykłą sprężystością i elastycznością, odporną na wgniecenia i odkształcenia. Kolejnym komponentem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego wykorzystanie materac zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Z pewnością wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Budowa materaca:

  1. POKROWIEC – Premium Jearsy – wykonany z materiałów antalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. LATEKS – posiada szerokie właściwości antyalergicznych, dzięki czemu ogranicza rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Lateks cechuje się wysoką elastycznością. Materiał bardzo wytrzymały i odporny na zużycie, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat Warstwa perforowanego lateksu odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia sprawną wentylację podczas snu. Za każdym razem gdy się obracasz lub przesuwasz, warstwa lateksu ulega ściskaniu i rozprężaniu, w wyniku czego kanaliki wewnętrzne transportują powietrze dzięki czemu zapobiega poceniu się i rozwojowi grzybów.
  3. PIANKA POLIURETANOWA – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Materac lateksowo kokosowy

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Seria KIDS

IVO Classic należy do materacy z gamy KIDS, która została stworzona zmyślą o najmniejszych. Jest nieszkodliwa dla dzieci, a dodatkowo gwarantuje spokojny i komfortowy sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Parametry techniczne:

Wysokość 9 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka T25 7 cm, lateks 1,5 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H2
Gwarancja producenta 2 lata

Informacje dodatkowe:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
  • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
  • Zobacz inne materace z naszej oferty.
Rozmiar

, , , , , , , , , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac Lateksowy dla Dziecka IVO Classic”

Również może Ci się spodobać