SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis

814 1 458 

SKU: FDM-015 Kategorie: ,

Opis

Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis

Przedstawiony na zdjęciu materac piankowy termoelastyczny H3 Louis to wysokiej klasy produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Przede wszystkim wybór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na jakość i klasę wypoczynku. Z pewnością dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i odprężający. Ponadto solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Co więcej wysypianie się oddziałuje korzystnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis

Solidny materac

Materac piankowy 120×200 Louis wyprodukowano z pianki poliuretanowej T25. Co więcej jest on niepodatny na wgniecenia czy zniekształcenia, a także zapewnia odpowiednią amortyzację ciała. Z pewnością użyta pianka termoplastyczna pod wpływem temperatury dopasowuje się do zarysu ciała. Co więcej dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa.

Dzięki takim cechom gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia klasę snu. Ponadto omawiany materac dwustronny,  można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłużać to jego żywotność i będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Inne materace z naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Pianka poliuretanowa T25
Pianka profilowana termoplastyczna VISCO
Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis

Materac co ważniejsze uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej został on stworzony z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższej jakości. Przede wszystkim pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Ponadto materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Z pewnością użycie takiej ochrony pozytywnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materac lateksowo kokosowy
Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis

Materiał:

  1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Profilowana Pianka Visco V40 – Specjalna profilowana pianka, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała. Daje kręgosłupowi naturalną pozycję i oparcie. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom. Najwyższa jakość na najbardziej wymagających klientów..
  3. Pianka Poliuretanowa 9 cm – Wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względu na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Materac lateksowo kokosowy

Seria ECCO

Louis należy do materacy gamy ECCO, zrobionych z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. Przede wszystkim przez zastosowanie nieszkodliwej procedury klejenia materacy HOT MELT wyprodukowane przedmioty są zdrowe, bezzapachowe i ekologiczne. Z pewnością wspomniana technologia jest bezpieczna, ponieważ stosując ją nie używa się wody ani rozpuszczalników czy szkodliwych substancji lotnych.

Parametry techniczne:

Wysokość 12 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka profilowana VISCO 2 cm, pianka poliuretanowa 9 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata

Jak rozpakować materac

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Dodatkowe informacje:

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm wysyłamy bez rolowania.
  • Nie zalecamy przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych najlepsza odległość między listwami to 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Co najważniejsze, kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp. Są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac Piankowy Termoelastyczny H3 Louis”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: