SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Termoplastyczny Materac Kieszeniowy z Lateksem CELINE

1 716 3 009 

Komfortowy termoplastyczny materac kieszeniowy z systemem sprężyn kieszeniowych, lateksem oraz z wkładem z pianki Visco. Posiada zapinany na zamek pokrowiec z możliwością prania w pralce, dostępny w wielu rozmiarach.

Opis

Termoplastyczny Materac Kieszeniowy

Prezentowany Termoplastyczny Materac Kieszeniowy to wysokiej jakości przedmiot stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Po pierwsze dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i komfort wypoczynku. Co więcej dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i odprężający. Oprócz tego solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Zobacz także nasze inne materace sprężynowe.

Przede wszystkim materac CELINE stworzono z pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość a także znakomitej przepuszczalności powietrza umożliwia wspaniałą izolację termiczną.  Kolejnym komponentem, z którego składa się materac jest lateks.

Przez jego wykorzystanie materac ponownie zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu.  Co więcej użyta pianka termoplastyczna dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Ponadto użyty system kieszeniowy składa się z siedmiu sektorów twardości. Są one stworzone ze sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału. W dodatku przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 24 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: perforowany lateks 1,52 cm,  pianka poliuretanowa 3 cm, pianka Visco 2 cm, sprężyny kieszeniowe 12 cm, pianka Visco 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, perforowany lateks 1,5-2 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H2/H3 | Produkt: polski

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka Visco Memory – pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
 3. Lateks – antyalergiczny materiał, odznacza się elastycznością, jest wytrzymały i odporny na zużycie.
 4. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
 5. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 6. Sprężyny kieszeniowe – stworzone ze sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.
 7. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 8. Pianka poliuretanowa – gwarantuje ponadprzeciętną izolację termiczną, nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy wypoczynek.
 9. Pianka Visco Memory – pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
 10. Lateks – antyalergiczny materiał, odznacza się elastycznością, jest wytrzymały i odporny na zużycie.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac kieszeniowy lateksowy Carpi dodatkowo zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co więcej powstał on z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższej klasy. Ponadto pokrowiec charakteryzują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje odpowiedni ruch powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Termoplastyczny Materac Kieszeniowy z Lateksem CELINE”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: