SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac lateksowy H3 VITO MAX

1 813 3 894 

Price in the last 30 days is the same as current

Komfortowy materac lateksowy H3 VITO MAX z wkładem kokosowym i trzema rodzajami lateksu, posiada zapinany na zamek pokrowiec, który można prać w pralce.

SKU: FDM-M077-MAX Kategorie: , ,

Opis

Przedstawiony materac lateksowy H3 to wysokiej klasy przedmiot wyprodukowany z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Po pierwsze dobór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ wpływa on na poziom i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i odprężający. Oprócz tego solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa prawidłowej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Materac lateksowy H3

Przede wszystkim materac VITO MAX sporządzono z lateksu. Przez jego zastosowanie materac zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i ułatwia swobodną cyrkulację powietrza. Oprócz tego komponentem materaca jest również Lateks Clima Convoluted. Co ważniejsze jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowa gęstość, która zapewnia efektywną absorpcję wilgoci, a także idealny przepływ powietrza, a dodatkowo zmniejsza ucisk na całą powierzchnię spania. Ponadto zastosowany w produkcji Lateks CLIMA WAVE cechuje niesamowita wentylacja a także sprężystość. Ponadto zastosowany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia spokojny sen. Jego właściwości antyalergiczne zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. Co więcej jest elastyczny i sprężysty, odporny na odkształcenia czy wilgoć. Co więcej przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 27 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: lateks Clima Wave 3 cm,  wkład kokosowy 1 cm, lateks Clima Convoluted Rolls 3 cm, perforowany lateks 18 cm, wkład kokosowy 1 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H3/H3 | Produkt: polski

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac lateksowy H3 dodatkowo uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Oprócz tego został on stworzony z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższej klasy. W dodatku pokrowiec znamionują niespotykana świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Zastosowanie takiej ochrony pozytywnie wpływa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Materiał materac lateksowy H3:

  1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
  2. Lateks Clima Wave – gąbczasta substancja wspiera przepływ powietrza i umożliwia odprowadzanie wilgoci gromadzącej się podczas snu.
  3. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
  4. Lateks – antyalergiczny materiał, odznacza się elastycznością, jest wytrzymały i odporny na zużycie.
  5. Clima Convoluted Rolls – cechuje się wyjątkową gęstością, która gwarantuje efektywną absorpcję wilgoci, jak również idealny przepływ powietrza.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
  • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
  • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
  • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
  • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac lateksowy H3 VITO MAX”
Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: