SZYMIGA – SKLEP MEBLOWY

+48 795 776 626

Materac H4 H5 dwustronny PLATO

2 551 4 995 

Price in the last 30 days is the same as current

Wygodny materac H4 H5 dwustronny PLATO z sprężynami mikro kieszeniowymi, wysoko elastyczną pianką i lateksem, posiada pokrowiec zapinany na zamek.

SKU: FDM-138 Kategorie: ,

Opis

Materac H4 H5 dwustronny PLATO

Przedstawiony materac H4 H5 dwustronny PLATO to wysokiej klasy przedmiot stworzony z myślą o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Po pierwsze wybór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i komfort wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest przyjemny i relaksujący. Oprócz tego solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Sprawdź także inne materace micropocketowe dostępne w naszej ofercie.

Materac H4 H5 dwustronny

Materac PLATO w szczególności stworzono z pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość a także doskonałej przepuszczalności powietrza gwarantuje ponadprzeciętną izolację. Ponadto wykorzystany system strefowy mikro kieszeniowy jest złożony z siedmiu sektorów twardości. Są one skonstruowane z ok 1000 sprężyn/m2 znajdujących się w oddzielnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału. Na dodatek oddzielna praca sprężyn sprawia, że ruch innej osoby nie będzie wyczuwalny. Co więcej użyta profilowana pianka wysoko elastyczna HR zbudowana jest z milionów pęcherzyków. Gwarantuje to świetne przystosowanie materaca do kształtu ciała. Ponadto produkt wyposażono także w Lateks Ocean Blue Gel. W związku z tym zapewnia on właściwą regulację ciepła, jest antyalergiczny i niezwykle wytrzymały. Zastosowana przekładka tapicerska odgranicza wkład piankowy od sprężynowego. Oprócz tego przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

Wysokość: 26 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: pianka wysoko elastyczna 2 cm,  pianka N 25 2 cm, sprężyny mikro kieszeniowe 12 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, lateks Ocean Blue Gel 3 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H4/H5 | Produkt: polski

Materiał materac H4 H5 dwustronny:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks Blue Ocean Gel – złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
 3. Pianka wysokoelastyczna N25
 4. Pianka Resilience Black
 5. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 6. Wkład micro pocketowy – stworzone z ok 1000 sprężyn/m2 znajdujących się w osobnych otulinach z niesamowicie elastycznego materiału.
 7. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a ponadto wydłuża wytrzymałość materaca.
 8. Pianka poliuretanowa
 9. Pianka wysokoelastyczna N25
 10. Lateks Blue Ocean Gel – złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
Materac kokosowo lateksowy

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Pokrowiec

Materac co więcej zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Oprócz tego zrobiono go z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej klasy. Ponadto pokrowiec cechują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Użycie takiej ochrony pozytywnie wpływa na materac i wydłuża jego żywotność. Ponadto jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj są niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Add a review
Be the first to review “Materac H4 H5 dwustronny PLATO”

Może spodoba się również…

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
W koszyku: