Rabat

Witryna Niska Drewniana Lewa Praga

3 487 

Witryna Niska Drewniana Praga

Niepowtarzalne meble z serii Praga to najwyższej jakości towary, odznaczają się stylowym designem oraz nowoczesnym wykończeniem. Z pewnością, niska komoda ze szkłem doskonale dopasuje się do każdej jadalni czy salonu, a przy tym prezentują się stylowo, modnie i elegancko. Co więcej, gwarancją wysokiej klasy wyrobów jest polska firma, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ponadto, niska komoda ze szkłem Praga to idealny sposób na przechowywanie i eksponowanie różnych przedmiotów.

Niska komoda ze szkłem

Stylowa i nowoczesna, niska komoda ze szkłem Praga do salonu wyprodukowana z najlepszej klasy litego dębu świetnie dostosuje się do aranżacji każdej jadalni, salonu lub pokoju dziennego. Przede wszystkim, mocna konstrukcja oraz eleganckie, nowoczesne wykończenie sprawią, że niska komoda ze szkłem fenomenalnie uatrakcyjni każdy salon. Z pewnością, mebel ma funkcjonalne drewniane drzwiczki, oraz przeszkloną część, które prezentują się fenomenalnie, dzięki czemu komoda bezbłędnie pełni funkcję przechowywania różnych drobiazgów.

Meble drewniane

Dzięki funkcjonalnym i nowomodnym meblom z przyjemnością urządzisz gabinet, jadalnię, sypialnię i salon. Z pewnością, wszechstronna oferta mebli proponowana na naszej stronie z łatwością spełni oczekiwania wszystkich klientów. Ponadto, nowoczesny styl stworzony z klasycznych surowców stwarza unikalne powiązanie, przez który każdy mebel jest wyjątkowy. Co więcej, wykorzystywany w produkcji lity dąb ma swoje charakterystyczne cechy, dzięki czemu kolor, faktura, linie słojów i sęków oryginalne.

Wymiary

Szerokość 62,4 cm
Wysokość 136 cm
Głębokość 39 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Fronty: drewno lite, dąb sękaty deska
  2. Korpus: drewno lite, dąb sękaty
  3. Wybarwienie: dąb naturalny
  4. Powierzchnia wykończona woskiem lub olejem, szczotkowana
  5. Nowoczesny i elegancki styl
  6. Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji
  7. Mebel bez oświetlenia
  8. Pozostałe meble z kolekcji dostępne tutaj.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Witryna Niska Drewniana Lewa Praga”