Elegancka Komoda 160 ARDEN

889 

Elegancka Komoda 160 ARDEN wykonana z wysokiej klasy materiałów. Z pewnością doskonale zaprezentuje się w salonie i pokoju dziennym.

Elegancka Komoda 160 ARDEN

Elegancka Komoda 160 ARDEN to niezwykle funkcjonalny mebel, w którym można gromadzić akcesoria domowe. Z pewnością duża powierzchnia przechowywania współgra z funkcjonalnym rozplanowaniem wnętrza umożliwiając wygodne uporządkowanie sprzętów i dodatków w salonie. Co więcej komoda wyposażona w trzy szerokie, pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych z pełnym wysuwem. Ponadto w dwóch szafkach znajdują się cztery pojemne wnęki. Drzwi komody są zamontowane na zawiasach z cichym domykiem, co zapobiega przypadkowym, głośnym zatrzaśnięciom podnosząc komfort użytkowania mebla. Przede wszystkim mebel umieszczony jest na eleganckich, oryginalnych płozach znacząco podnoszących jego walor estetyczny. Dodatkowo zamontowane pod spodem dyskretne nóżki-ślizgacze z tworzywa minimalizują ryzyko zarysowania podłogi podczas przesuwania komody. Z pewnością na szerokim, laminowanym blacie komody można umieścić pamiątkowe fotografie lub bibeloty dekoracyjne stwarzając przyjemną, domową atmosferę w salonie.

Komoda grafit matera otwarte drzwiczki BOISE

Meble z kolekcji Arden

Kolekcja mebli do salonu ARDEN to nowoczesna propozycja aranżacyjna stawiająca na zdecydowane akcenty i funkcjonalną prostotę w stylu industrialnym. Z pewnością nietuzinkowe połączenie ciepłej barwy dębu grande z grafitem w odcieniu matera nadaje pomieszczeniu wyjątkowy, mocny charakter stwarzając wyjątkowy klimat. Ponadto meble umieszczone są na eleganckich, oryginalnych płazach, które znacząco podnoszą ich walor estetyczny. Przede wszystkim w kolekcji ARDEN odnajdą Państwo wiele okazałych brył, z którymi łatwo i nowocześnie urządzicie wnętrze swoich marzeń.

Komoda grafit matera białe tło BOISE
Komoda grafit matera aranżacja BOISE

Komoda z drzwiczkami wymiary

Szerokość 161 cm
Wysokość 78,6 cm
Głębokość 39,6 cm

Informacje dodatkowe:

  • Materiał wykonania: płyta laminowana
  • Półki: płyta laminowana
  • Waga paczki: 51,1 kg
  • Pozostałe meble z kolekcji dostępne tutaj;
  • Więcej mebli Laski.
Waga 151 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elegancka Komoda 160 ARDEN”