Rabat

Regał Drewniany Niski Słupek Praga

3 349 

Regał Drewniany Niski Słupek Praga

Przede wszystkim Regał Drewniany Niski Słupek Praga, który wykonany został z litego drewna dębowego w naturalnej kolorystyce to ponadczasowa propozycja do wielu różnych wnętrz. Ponadto ten niewielki acz bardzo praktyczny mebel świetnie dopełni aranżacje. Dodatkowo będzie on doskonałym miejscem do przechowywania rożnego rodzaju podręcznych drobnych przedmiotów. Co więcej warto także zwrócić uwage na wykonanie w Polsce ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego co zapewnia solidność konstrukcji i niezwykłą trwałość.

Regał Drewniany Niski Słupek Praga

Regał Drewniany

Co najważniejsze Stylowy Regał Drewniany Niski Słupek Praga posiada solidna ponadczasową konstrukcję oraz eleganckie, nowoczesne wykończenie. Ponadto mebel ten posiada funkcjonalna wnękę w której opcjonalnie można zamontować oświetlanie.

Meble drewniane

Dzięki funkcjonalnym meblom drewnianym z przyjemnością urządzisz gabinet, jadalnię, sypialnię i salon. Z pewnością, wszechstronna oferta mebli proponowana na naszej stronie z łatwością spełni oczekiwania wszystkich klientów. Ponadto, nowoczesny styl stworzony z klasycznych surowców stwarza unikalne powiązanie, przez który każdy mebel jest wyjątkowy. Co więcej, wykorzystywany w produkcji lity dąb ma swoje charakterystyczne cechy, dzięki czemu kolor, faktura, linie słojów i sęków oryginalne.

Wymiary

Szerokość 62,4 cm
Wysokość 136 cm
Głębokość 39 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Fronty: drewno lite, dąb sękaty deska
  2. Korpus: drewno lite, dąb sękaty
  3. Wybarwienie: dąb naturalny
  4. Powierzchnia wykończona olejem, szczotkowana
  5. Nowoczesny i elegancki styl
  6. Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji
  7. Mebel bez oświetlenia
  8. Pozostałe meble z kolekcji dostępne tutaj.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Regał Drewniany Niski Słupek Praga”