Rabat

Kontenerek Szafka pod Biurko na Kółkach Praga

1 928 

SKU: WMKM-D85 Kategorie , , ,

Kontenerek Szafka pod Biurko na Kółkach Praga

Co najważniejsze Kontenerek Szafka z Układem Jezdnym Denver Typ 85 to bardzo przydatny mebel który doskonale sprawdzi się w gabinecie lub biurze. Wyposażono go w 3 pojemne szuflady, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca do przechowywania dokumentów czy też innego rodzaju drobnych przedmiotów. Bez wątpienia dużym atutem tego mebla jest wykonanie ze starannie wyselekcjonowanego litego drewna dębowego zapewniającego wysoką jakość, trwałość i solidne wykonanie.

Naturalny drewniany komplet do salonu

Szafka pod Biurko na Kółkach

Przede wszystkim lite drewno to także niepowtarzalność wzoru usłojenia, a wiec posiadanie mebla jedynego w swoim rodzaju dlatego też kontenerek na kółkach wykonany z drewna to świetny wybór.  Ponadto powierzchnia mebla jest szczotkowana dzięki czemu doskonale czuć oryginalną strukturę drewna. Kontenerek wyposażony w układ jezdny, dzięki któremu łatwo go przesunąć w dowolne miejsce to świetne rozwiązanie.

Meble drewniane

Dzięki funkcjonalnym i modnym meblom drewnianym z przyjemnością urządzisz gabinet, jadalnię, sypialnię i salon. Z pewnością, wszechstronna oferta mebli proponowana na naszej stronie z łatwością spełni oczekiwania wszystkich klientów. Ponadto, nowoczesny styl stworzony z klasycznych surowców stwarza unikalne powiązanie, przez który każdy mebel jest wyjątkowy. Co więcej, wykorzystywany w produkcji lity dąb ma swoje charakterystyczne cechy, dzięki czemu kolor, faktura, linie słojów i sęków oryginalne.

detale Praga

Wymiary

Szerokość 50 cm
Wysokość 61,8 cm
Głębokość 48 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Fronty: drewno lite, dąb sękaty deska
  2. Korpus: drewno lite, dąb sękaty
  3. Wybarwienie: dąb naturalny
  4. Powierzchnia wykończona woskiem lub olejem, szczotkowana
  5. Nowoczesny i elegancki styl
  6. Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji
  7. Mebel bez oświetlenia
  8. Pozostałe meble z kolekcji dostępne tutaj.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kontenerek Szafka pod Biurko na Kółkach Praga”