Rabat

Komoda Drewniana Duża do Salonu Praga

6 067 

Komoda Drewniana Duża do Salonu Praga

Przede wszystkim Komoda Drewniana Duża do Salonu Praga to mebel, który świetnie łączy ze sobą praktyczność i znakomity wygląd. Ponadto w części mebla znajdują się drzwiczki z przeszkleniami, dzięki czemu można świetnie wyeksponować za szkłem np. elegancki serwis kawowy. Natomiast w drugiej części mebla umieszczone zostały funkcjonalne i pakowne szuflady.

Komoda ze szkłem

Co najważniejsze główny walor tego mebla stanowi użycie do jego produkcji litego drewna dębowego. Stanowi ono przede wszystkim gwarancje solidności i niebywałej trwałości, a przy tym świetnie się prezentuje i nadaje każdemu wnętrzu dużo ciepła i przytulności. Ponadto każdy mebel wykonany z drewna jest unikatowy dzięki posiadaniu  niepowtarzalnego rysunku słojów. Co więcej mebel posiada szczotkowane wykończenie prze co doskonale czuć unikalną strukturę drewna.

Meble drewniane

Dzięki funkcjonalnym drewnianym meblom pochodzącym od polskiego producenta z przyjemnością urządzisz swój gabinet, jadalnię, sypialnię i salon. Ponadto wszechstronna oferta mebli proponowana na naszej stroniesprosta oczekiwaniom wszystkich klientów. Dodatkowo nowoczesny styl stworzony z klasycznych surowców stwarza unikalne połączenie, przez który każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju. Co więcej, wykorzystywany w produkcji lity dąb ma swoje charakterystyczne cechy, dzięki czemu kolor, faktura, linie słojów i sęków oryginalne.

Wymiary

Szerokość 175 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Fronty: drewno lite, dąb sękaty deska
  2. Korpus: drewno lite, dąb sękaty
  3. Wybarwienie: dąb naturalny
  4. Powierzchnia wykończona olejem, szczotkowana
  5. Nowoczesny i elegancki styl
  6. Sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji
  7. Mebel bez oświetlenia
  8. Pozostałe meble z kolekcji dostępne tutaj.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Komoda Drewniana Duża do Salonu Praga”