Stół Bolesław 6 Krzeseł Enigma Skóra Naturalna

3 269 

Brak w magazynie

Stół Bolesław 6 Krzeseł Enigma Skóra Naturalna – opis i zastosowanie:

Prezentowany na zdjęciu Stół Bolesław 6 Krzeseł Enigma Skóra Naturalna to wyjątkowy zestaw mebli do salonu , jadalni czy kuchni. drewno bukowe, użyte do produkcji zostało starannie wyselekcjonowane, rama stołu, nogi oraz krzesła wykonane są z litego buku natomiast blat jest fornirowany naturalnym dębem. Komplet pięknie będzie się prezentował w stylizowanych salonach i jadalniach. Dodatkowym atutem jest możliwość rozłożenia stołu i zwiększenia powierzchni użytkownika.

W współczesnym zabieganym świecie nie mamy czasu dla siebie, dla swoich najbliższych, odczuwamy coraz większe zmęczenie,jesteśmy zapracowani. Stół to miejsce, gdzie odnawiamy się dzięki wspólnym posiłkom, rozmowom. To miejsce relaksu i autentycznego wypoczynku, w którym świetnie sprawdzą się meble wykonane z naturalnych surowców takich jak drewno czy nawet powracająca do łask wiklina. Jasne beże, biele czy brązy świetnie będą pasowały do mniejszych pomieszczeń, nadadzą im lekkości a także optycznie je powiększą. Dla śmiałych podążających za modą polecam akcesoria w żywych kolorach zieleni, pomarańczy a także fioletu.

Ciekawym eksperymentem może być połączenie okrągłego czy też prostokątnego stołu z krzesłami wykonanych z innego materiału np. szklany bądź drewniany stół z plastikowymi krzesłami, lub drewniany stół o jasnej barwie bardzo dobrze będzie korespondował z krzesłami wykonanymi z naturalnej wikliny. Do kuchni aranżowanej w tradycyjnym stylu idealnie wkomponuje się gustowny drewniany stół z krzesłami wykonanymi z tego samego surowca. Ciekawym rozwiązaniem może być zastąpienie krzeseł szerokimi ławami, aby podkreślić styl farmhouse.

Osobnym tematem są stoły i krzesła stylizowane. Te szczególne meble są prawdziwą dekorację dworków szlacheckich, stylowych hoteli a także coraz częściej pionierskich aranżacji, które łączą styl antyczny w nowoczesnych wnętrzach.

Gwarancja:
Cały zestaw objęty jest 2-letnia gwarancją producenta.

 

Stół Bolesław 6 Krzeseł Enigma Skóra Naturalna – wymiary:

Stół Bolesław

  • długość: 160 cm, po rozłożeniu  200 cm, 240 cm)
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 76 cm

Krzesło Enigma:

  • wysokość: 100 cm
  • wysokość do siedziska: 46 cm
  • szerokość: 43 cm
  • głębokość: 47 cm

 

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu. 

Waga 500 kg
Parametry

Stół Bolesław

długość: 160 cm, po rozłożeniu  200 cm, 240 cm)
szerokość: 90 cm
wysokość: 76 cm

Krzesło Enigma:

wysokość: 100 cm
wysokość do siedziska: 46 cm
szerokość: 43 cm
głębokość: 47 cm

Czas realizacji i dostawa

3-6 tygodni

Dostawa do klienta pod wskazany adres – Gratis
Zastrzeżenie: Dostawa nie obejmuje wniesienia produktu

Informacje dodatkowe

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół Bolesław 6 Krzeseł Enigma Skóra Naturalna”