Tapicerowane Krzesło do Salonu Labamba

255 

Brak w magazynie

Krzesło Lambada

Jadalnia jest bardzo znaczącym miejscem, bez względu na to czy jest samodzielnym pomieszczeniem czy stanowi jedność z kuchnią. Odbywają się w niej spotkania z rodziną, wspólne posiłki, rozmowy. Dlatego też niezwykle ważnym punktem jest stół i krzesła. Przy nim siedząc na komfortowych krzesłach spożywamy codziennie posiłki, pracujemy, bawimy się a także spędzamy godziny na rozmowach przy kawie i ciasteczku. Prawidłowo wyposażona kuchnia i/lub jadalnia jest nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna.

Krzesła drewniane są niezwykle neutralne, pasują praktycznie do każdej aranżacji bez względu od stylu, trendu czy też rozmiaru jadalni. Są bardzo odporne i posłużą nam wiele lat. Są też niesłychanie funkcjonalne, w zależności od bieżących trendów lub zmiany w dekoracji jadalni za pomocą indywidualnie wybranych poduszek lub zmiany obicia można odnowić ich design.

Jeśli jednak wyłączną rozważaną możliwością, są krzesła tapicerowane do wyboru mamy dużą paletę wysokiej jakości tkanin obiciowych w przeróżnych odcieniach i o różnej strukturze i atrybutach. Warto wziąć pod uwagę tkaniny tapicerowane plamoodporne. Są to nowatorskie tkaniny łączące w sobie walory tradycyjnej tkaniny obiciowej ekoskóry i skóry naturalnej. Każda z tkanin stworzona jest z włókien które gwarantują osłonę przed plamami z wina, kawy, herbaty czy też soku. Tkaniny plamoodporne są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię. Są odporne na wilgoć, zabezpieczają przed roztoczami czy kurzem. Wszystkie powyższe cechy powodują, że tkaniny są bezproblemowe w czyszczeniu i przez wiele lat utrzymują swoje kolory i strukturę.

Gwarancja:
Produkt posiada 2 lata gwarancji od producenta.

 

Krzesło Lambada – wymiary:

Wysokość: 107 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 44 cm

 

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu. 

Waga 500 kg
Parametry

Wysokość: 107 cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 44 cm

Czas realizacji i dostawa

3-6 tygodni

Dostawa do klienta pod wskazany adres – Gratis.
Zastrzeżenie: Dostawa nie obejmuje wniesienia produktu.

Informacje dodatkowe

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tapicerowane Krzesło do Salonu Labamba”