-4%

Klasyczne Krzesło do Restauracji Sergiusz

297 

Brak w magazynie

Krzesło Sergiusz

Prezentowane na zdjęciu Krzesło Sergiusz wykonane jest z najwyższego gatunku drewna bukowego, starannie selekcjonowanego. Do wypełnienia oparcia oraz siedzenia zastosowano miękką i odporną na odkształcenia piankę silikonową. Niezwykle elegancki design, charakterystyka nawiązująca do stylizacji epokowej, szlacheckich dworków, komnat cz też urządzonych z przepychem gabinetów. Wysokiej jakości tkanina tapicerska cechuje się misternym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką pięknie odzwierciadlając atuty stylu.

Jadalnia jest niezwykle znaczącym miejscem, bez względu na to czy jest odrębnym pomieszczeniem czy stanowi jedność z kuchnią. Odbywają się w niej spotkania z rodziną, wspólne posiłki, rozmowy. Dlatego też niezwykle ważnym punktem jest stół i krzesła. Przy nim siedząc na wygodnych krzesłach jemy codziennie posiłki, pracujemy, bawimy się a także spędzamy godziny na rozmowach przy kawie i ciasteczku. Dobrze wyposażona kuchnia i/lub jadalnia jest nie tylko ergonomiczna, ale także estetyczna.

Jeśli decydujemy się na krzesła tapicerowane do wyboru mamy dużą paletę wysokiej jakości tkanin obiciowych w przeróżnych odcieniach i o różnej strukturze i własnościach. Warto wziąć pod uwagę tkaniny tapicerowane plamoodporne. Są to nowatorskie tkaniny łączące w sobie zalety standardowej tkaniny obiciowej ekoskóry i skóry naturalnej. Każda z tkanin ukształtowana jest z włókien które zapewniają ochronę przed plamami z wina, kawy, herbaty lub soku. Tkaniny plamoodporne są świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię. Są odporne na wilgoć, zabezpieczają przed roztoczami czy kurzem. Wszystkie powyższe własności powodują, że tkaniny są łatwe w czyszczeniu i przez wiele lat utrzymują swoje kolory i strukturę.

Gwarancja:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

 

Krzesło Sergiusz – wymiary:

Wysokość: 97 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 43 cm

 

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu.

Waga 500 kg
Parametry

Wysokość: 97 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 43 cm

Czas realizacji i dostawa

3-6 tygodni

Dostawa do klienta pod wskazany adres – Gratis.
Zastrzeżenie: Dostawa nie obejmuje wniesienia produktu.

Informacje dodatkowe

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Klasyczne Krzesło do Restauracji Sergiusz”