Wiszący Regał na Książki NEAPOL 1

300 

Czas realizacji 6-8 tygodnie. Sprawdź szczegóły.
EAN: 7416156176330 SKU: VIV-056 Categories: , , , , ,
Wyczyść

Regał wiszący

Regał wiszący Neapol 1 to odpowiedni mebel do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak i konwencjonalnego. Jego wyszukany kształt i swoisty estetyzm doskonale dopasują się do niejednej aranżacji mebli. Ten mebel może być ustawiony w dwojaki sposób poziomo lub pionowo, czy nawet powieszony na ścianie, a mimo to będzie wyglądał zachwycająco.

Wiszący Regał na Książki NEAPOL 1

Regał wiszący Neapol 1

Nowomodny regał wiszący Neapol 1, to stylowy mebel który można ustawić poziomo lub pionowo czy też powiesić,  w zależności od upodobań. Dzięki temu może stać się szafką RTV lub regałem na książki. Jego nadzwyczajny wygląd wywoła rewelacyjne wrażenie i spowoduje, że mebel będzie stanowił niezwykle fascynującym dodatkiem każdego pokoju, a konwencjonalny i powszechny wygląd umożliwi usytuowanie go w każdym salonie, pokoju dziennym, sypialni, czy w pokoju młodzieżowym. Ten modernistyczny regał to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowatorski styl i gustowne aranżacje.

Wiszący Regał na Książki NEAPOL 1

Jakość i wytrzymałość

Mebel został wykonany z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią jego trwałość i solidność. Dodatkowo regał zabezpieczono obrzeżem ABS, które sprawia, że jest on odporny na zniszczenia, wzmacnia trwałość i zabezpiecza przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru kolor korpusu mebla oraz fronty.

Wymiary w pionie

Wysokość 97,4 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 20 cm

Wymiary w poziomie

Wysokość 60 cm
Szerokość 97,4 cm
Głębokość 25 cm

Informacje dodatkowe:

  1. W zestawie elementy do podwieszenia.
  2. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  3. Płyta laminowana o grubości 16 mm.
  4. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  5. Inne podobne produkty tutaj
Waga 33 kg
Wymiary 25 × 97 × 60 cm
Korpus

, ,

Fronty

, ,

Również może Ci się spodobać