Kredens z Drewna do Salonu ROMA

5 902 12 693 

SKU: MBK-LO07/LO02A Category:
Wyczyść

Kredens z Drewna do Salonu ROMA

Zaprezentowany kredens z drewna do salonu ROMA wykonany w szlachetnej kolonialnej stylistyce pozwoli stworzyć wyjątkowe wnętrze jadalni lub salonu. Cały mebel wykonany może być do wyboru z litego drewna dębowego lub brzozowego, które jest bardzo trwałe. W górnej części mebel zawiera parę przeszklonych drzwiczek, zaś w dolnej części umieszczono z prawej i lewej strony drzwiczki, a na środku 3 szuflady.
Dodatkowo jej szafki przeszkolone oraz zabudowane i pojemne szuflady to wszystko czego potrzeba do praktycznego przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Kredens zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących pomysłu na estetyczny, a zarazem przemyślany system przechowywania. Ponadto taka propozycja z pewnością przekona do siebie entuzjastów mebli pięknych w swej prostocie, a zarazem z designerskimi elementami dodającymi stylu całości bryły.
Kredens z Drewna do Salonu ROMA

Drewniany stolik

Ława do salonu drewniana posiada obszerną półkę pod blatem, która świetnie nadaje się do chowania książek, gazet, czasopism lub pilota lub innych drobiazgów. Ponadto na blacie z powodzeniem znajdzie się miejsce dla filiżanek z kawą i kubków z gorącą herbatą, a także dla talerzyka z ciastem. Z pewnością drewniany stolik cechuje nowoczesny styl oraz eleganckie wykończenie. Co więcej do jego produkcji wykorzystano surowców wysokiej jakości takich jak lite drewno dębowe z elementami fornirowanymi.

Kredens z Drewna do Salonu aranżacja ROMA

Wymiary

Górna część:

Szerokość 129 cm
Wysokość 116 cm
Głębokość 39 cm

 

Dolna część:

Szerokość 134 cm
Wysokość 83 cm
Głębokość 45 cm

Informacje dodatkowe:

  • Mebel tworzony na zamówienie.
  • Produkt złożony.
  • Zabezpieczony lakierobejcą na bazie wody.
  • Produkt Polski.
  • Gwarancja 2 lata.
  • Co więcej sęki w drewnie to jego naturalne cechy, dlatego nie mogą być podstawą reklamacji.
  • Dostępne modyfikacje:

– wyżłobienia boczne mogą być w kolorze mebla lub czarne(przy kolorze Biały, Popiel, Ecru – brak możliwości czarnego wyżłobienia bocznego)

– możliwość zamontowania prowadnic z domykiem (dodatkowa opłata)

    • Do codziennej pielęgnacji należy używać wilgotnej, dobrze wykręconej ściereczki. Zalecana pielęgnacja tylko za pomocą środków wskazanych przez producenta.
Cena

Dopłata 10%, Dopłata 15%, Dopłata 20%, Dopłata 5%, Dopłata 8%, Standardowa

Drewno

Brzoza, Dąb

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kredens z Drewna do Salonu ROMA”

Również może Ci się spodobać