Duża Półka na Książki Neapol 2

349 

Czas realizacji 6-8 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

Nowoczesny regał wykonany z wysokiej klasy materiałów, z pewnością, doskonale zaprezentuje sią w pionie jak i w poziomie. Ponadto dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

EAN: 7416156176347 SKU: VIV-057 Categories: , , , , ,
Wyczyść

Półka ścienna

Półka ścienna Neapol 2 to stosowny mebel do każdego wnętrza zarówno modernistycznego jak i klasycznego. Co więcej jego wyszukany kształt i reprezentacyjny estetyzm doskonale dopasują się do niejednej konfiguracji mebli. Ponadto, ten mebel może być ustawiony w dwojaki sposób poziomo lub pionowo, a mimo to będzie wyglądał zachwycająco.

Duża Półka na Książki Neapol 2

Półka ścienna Neapol 2

Modernistyczna półka ścienna Neapol 2 to elegancki mebel, który można ustawić poziomo lub pionowo, zależnie od upodobań. Co więcej, dzięki temu może być szafką pod TV lub regałem na książki. Z pewnością jej nadzwyczajny wygląd wywoła fenomenalne wrażenie i spowoduje, że mebel będzie stanowił ekstrawagancko zachwycający dodatek każdego pokoju, a konwencjonalny i powszechny wygląd umożliwi usytuowanie go w każdym salonie, pokoju dziennym, sypialni, czy w pokoju młodzieżowym. Przede wszystkim, ta modernistyczna półka to perfekcyjne rozwiązanie dla osób ceniących nowomodny styl i szykowne aranżacje.

Duża Półka na Książki Neapol 2

Jakość i wytrzymałość

Mebel został zrobiony z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią jego trwałość i solidność. Ponadto regał zabezpieczono obrzeżem ABS, które sprawia, że jest on odporny na zniszczenia, wzmacnia trwałość i zabezpiecza przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, do wyboru kolor korpusu mebla oraz fronty.

Wersja stojąca

Pionowo Poziomo
Wysokość 122 cm 62 cm
Szerokość 60 cm 120 cm
Głębokość 20 cm 20 cm

Wersja wisząca

Pionowo Poziomo
Wysokość 120 cm 60 cm
Szerokość 60 cm 120 cm
Głębokość 20 cm 20 cm

Informacje dodatkowe:

  1. Płyta laminowana o grubości 16 mm.
  2. W zestawie elementy do podwieszenia.
  3. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  4. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
  5. Inne podobne produkty tutaj
Waga 33 kg
Wymiary 20 × 120 × 60 cm
Korpus

, ,

Fronty

, ,

Również może Ci się spodobać