Witryny do salonu

Witryny do salonu

W tej kategorii mamy do zaoferowania wspaniałe witryny do salonu. Łączą one w sobie cechy wyjątkowego stylu, innowacyjnych rozwiązań oraz klasycznej elegancji, a także nowomodnej prostoty. Oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości surowców, które są gwarancją trwałości i niezawodności. Nasze meble z łatwością dopasują się do każdego wnętrza, bez względu na panującą w nim aranżację. Każdy produkt wykonano z najwyższą starannością, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że zakupione u na witryny są wytrzymałe, piękne a do tego występują w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się z całym wachlarzem produktów dostępnych na naszych stronach.

1 045 1 205 

Szara wysoka witryna AVIO

Szara wysoka witryna AVIO wykonana w nowoczesnej kolorystyce platynowej szarości połączonej z kolorem dębu artisan. Co więcej w zestawie z innymi meblami z kolekcji doskonale urządzi wnętrze salonu.

839 905 

Stylowa witryna wysoka ARDEN

Stylowa witryna wysoka ARDEN +wykonana z wysokiej klasy materiałów doskonale zaprezentuje się zarówno w jadalni jak i salonie czy pokoju dziennym.

999 1 099 

Witryna Niska ARDEN

Witryna Niska ARDEN wykonana z wysokiej klasy materiałów z dbałością o każdy szlif i detal. Z pewnością doskonale zaprezentuje się w niejednym salonie czy jadalni.

560 625 

Witryna szklana niska Arco

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Witryna szklana niska do salonu, pokoju dziennego czy jadalni, nowoczesna i stylowa, dostępna w dwóch kolorach do wyboru z opcjonalnym oświetleniem LED. Witryna niska biała pięknie prezentuje się z pozostałymi meblami z kolekcji Arco.

605 665 

Witryna wysoka Arco

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Witryna wysoka dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych z opcjonalnym oświetleniem LED świetnie dopełni aranżacji każdego wnętrza a w szczególności w połączeniu z pozostałymi meblami z serii Arco.

450 515 

Witryna wisząca nowoczesna Arco

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Nowoczesna wisząca witryna dostępna w dwóch wybarwieniach do wyboru z opcjonalnym oświetleniem LED wspaniale uzupełni każdą aranżację w salonie i pokoju dziennym. Witryna wspaniale wypełni wszystkie wnętrza i stworzy piękną aranżację z pozostałymi meblami z serii Arco.

665 725 

Komoda przeszklona do salonu Arco

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Nowoczesna komoda przeszklona do salonu Arco od Meble Laski z opcjonalnym oświetleniem LED, dostępna w dwóch wybarwieniach do wyboru, zobacz również inne meble z serii Arco.

650 715 

Witryna Niska do Jadalni LINK

Witryna Niska do Jadalni LINK wykonana z wysokiej klasy materiałów, doskonale zaprezentuje się w wielu pomieszczeniach w domu czy mieszkaniu.

779 840 

Witryna Wysoka do Jadalni LINK

Witryna Wysoka do Jadalni LINK wykonana z wysokiej klasy materiałów, doskonale zaprezentuje się w jadalni, salonie czy pokoju dziennym.

Elegancka witryna PAX połysk to doskonałe połączenie frontów w połysku z frezowanymi korpusami. Doskonale sprawdzi się w salonie czy jadalni. Ponadto przeszklona część z łatwością wyeksponuje serwis kawowy i zastawę stołową.

765 859 

Witryna z Przeszkleniem Rea

Stylowa i minimalistyczna Witryna z Przeszkleniem Rea idealnie wkomponuje się w wnętrze każdego pokoju dziennego, salonu czy jadalni. Przepiękne wykonanie zachwyci najbardziej wymagającego klienta.

412 533 

Witryna szklana niska AYGO

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Witryna szklana niska do salonu, pokoju dziennego czy jadalni, nowoczesna i stylowa, dostępna w dwóch kolorach do wyboru z opcjonalnym oświetleniem LED. Witryna niska biała pięknie prezentuje się z pozostałymi meblami z kolekcji AYGO.

450 584 

Witryna wysoka AYGO

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Witryna wysoka dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych z opcjonalnym oświetleniem LED świetnie dopełni aranżacji każdego wnętrza a w szczególności w połączeniu z pozostałymi meblami z serii AYGO

314 434 

Witryna wisząca nowoczesna AYGO

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Nowoczesna wisząca witryna dostępna w dwóch wybarwieniach do wyboru z opcjonalnym oświetleniem LED wspaniale uzupełni każdą aranżację w salonie i pokoju dziennym. Witryna wspaniale wypełni wszystkie wnętrza i stworzy piękną aranżację z pozostałymi meblami z serii AYGO.

471 639 

Komoda przeszklona do salonu AYGO

Dostawa w 1-2 tygodnie. Więcej...

Nowoczesna komoda przeszklona do salonu Arco od Meble Laski z opcjonalnym oświetleniem LED, dostępna w dwóch wybarwieniach do wyboru, zobacz również inne meble z serii  AYGO.

Czas realizacji 4-10 dni. Sprawdź szczegóły.

Stylowa Oszklona Witryna Drewniana Prawa Sztokholm z kolekcji Sztokholm wykonania z litego drewna dębowego, z pewnością doskonale wyeksponuje twój serwis kawowy i zastawę stołową. Ponadto idealnie sprawdzi się przechowując zastawę stołową i serwis kawowy.

Minimalistyczna jednodrzwiowa witryna z przeszkleniem Rea wykonany z wysokiej klasy materiałów z dbałością o najmniejszy szczegół i detal. Idealnie odnajdzie swoje miejsce w jadalni czy salonie.

Czas realizacji 4-10 dni. Sprawdź szczegóły.

Stylowa przeszklona gablota z kolekcji Mediolan wykonana z wysokiej klasy drewna dębowego i forniru. Co więcej idealnie wyeksponuje zastawę stołową i serwis do kawy.